Журналистка телеканала «112 Украина» Наталья Бабий пострадала при освещении рейдерского захвата в Институте мировой экономики и международных отношений. + ВИДЕО

112 канал

Журналистка телеканала «112 Украина» Наталья Бабий пострадала при освещении рейдерского захвата в Институте мировой экономики и международных отношений (ИМЭМО). Об этом сообщает телеканал «112 Украина».

Наталья Бабий является журналистом программы «Народная прокуратура».

 

ВИДЕО: 

 

 

В свою очередь «Телекритика» подготовила подробное описание данного события:

 

У Києві напали на знімальну групу каналу «112 Україна» — одну журналістку побито

Сьогодні, 22 вересня, кореспондентку каналу «112 Україна» Наталію Бабій було побито під час висвітлення конфлікту довкола приміщення Інституту світової економіки й міжнародних відносин у Києві. Про це «Телекритиці» повідомив голова Незалежної медіапрофспілки України (НМПУ) Юрій Луканов.

 

Про подробиці інциденту у коментарі «Телекритиці» розповів вчений секретар державної наукової установи «Центр світової економіки і міжнародних відносин НАН України», голова профспілкового комітету Микола Земенко.

 

За його словами, сьогодні, 22 вересня, у Києві на вул.Леонтовича, 5 відбувається «рейдерське захоплення» Інституту світової економіки й міжнародних відносин. «Робиться це руками науковців Інституту всесвітньої історії», — сказав пан Земенко.

 

«Приїхала знімальна група, намагається зафіксувати, що відбувається, але присутні тут люди в грубій формі штовхають операторів», — додав він.

 

За словами Миколи Земенка, журналістку Наталію Бабій побили дві жінки — члени Ліквідаційної комісії. «Побили за те, що вона хотіла знімати те, що відбувається. У присутності працівників міліції, голови Незалежної медіапрофспілки й інших людей. Тобто, це публічне побиття журналіста», — сказав пан Земний.

 

Також він закликав ЗМІ висвітлити конфлікт, що відбувається.

 

Нагадаємо, 8 вересня невідомі пошкодили автомобіль правозахисника Віктора Смалія. Журналістка каналу «112 Україна», редактор програми «Народна прокуратура з Сергієм Капліним» Олена Солодовнікова отримала погрозу у вигляді залишеного каменю на лобовому склі автомобіля.

 

19 серпня до столичної міліції надійшов анонімний дзвінок про замінування будівлі телеканалу «112 Україна» у Києві.

 

——

 

SKELET-info

Добавить комментарий