Журналісти здійснили розслідування по «Укртранснафті»: опубліковано відео

Игорь Коломойский

Игорь Коломойский

Військова ситуація в Україні допомогла великим бізнесменам, які під маскою патріотів вирішили збагатитися, зокрема на її енергоресурсах.

«Слідство.Інфо» взялося за розслідування скандальної історії колишнього губернатора Дніпропетровської області та мільярдера Ігоря Коломойського, який через свою поведінку втратив контроль над одним із ключових для себе підприємств — ПАТ «Укртранснафта», передає hromadske.tv.

Як з’ясувало «Слідство.Інфо», навіть після втрати своєї людини на чолі цієї компанії, Коломойський має всі можливості щоб нажитись на цьому держпідприємстві.

Ще у 2014 р. державну нафту почали рятувати від сепаратистів та викачали її зі сходу, а потім і на заході — з нафтопроводу «Дружба» була викачана нафта в Дрогобицький НПЗ і Надвірнянський. Загальний обсяг становив 600 тис. т, більшість з якого перекачано на зберігання в три компанії: ПАТ «НПК-Галичина», ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» та ПАТ «Укртатнафта». Велику частину викачаної технічної нафти державне підприємство віддало на зберігання компаніям, наближеним до групи «Приват» Ігоря Коломойського.

Цій темі присвячено відео.

 

 

Апостроф

Добавить комментарий