Житомирські судді продовжують відробляти хабарі від Розенблата

Допоки у судах розглядають скарги нардепа Розенблата на запобіжний захід, його корупційні бурштинові схеми досі працюють. Як стало відомо із джерел в житомирській феміді, судді, яким раніше заплатив хабарі Розенблат сьогодні таки намагаються знищити його конкурентів, які в законний спосіб отримали ліцензії на роботу, повідомляє Антикор.

Житомирські судді зараз намагаються відробляти хабарі, отримані від бурштинового нардепа – Борислава Розенблата. Ще влітку НАБУ довело, що Розенблат підкуповував прокурорів та суди, аби позбавляти конкурентів ліцензій на бурштин.

«За допомогою твоїх грошей, я почав платити за все прокурорам, судам. Твої гроші зробили диво, тому що ми загнали їх (фірми-конкурентів, — ред.) в кут: по судах, і по прокуратурах», — заявляв Розенблат агенту «Катерині» у відеоролику, знятому під час проведення спецоперації НАБУ.

За даними з оперативного відео, 55 тисяч доларів хабара Борис Розенблат заплатив житомирським прокурорам та суддям за скасування дії 6 спецдозволів компаніям-конкурентам. За допомогою такої суми нардеп хоче усунути конкурентів і взяти під особистий контроль ринок бурштину.

«Фірми, які не вигідні для бурштинового бізнесу Розенблата, можуть у судах дійсно втратити ліцензії на роботу. Розенблат раніше проплатив, щоб прокурори, громадська організації, Олевська та обласні ради подали в суд на ці фірми. Так само він проплатив суддям за потрібні йому рішення. Але його затримали і справа не завершилась. Зараз Розенблат далі тисне на суд, щоб довести справу до кінця, — розповідає джерело в одному із житомирських судів. – Про те, що це корупція сумнівів немає, бо вони приймають рішення в одне засідання….».

Те, що судді за гроші приймають рішення за одне засідання на оперативному відео розповідає і помічник нардепа Тимур Крюков у розмові з «Катериною»: «Так, ми виграли. В одне засідання відмінили спецдозволи. Шість всього спецдозволів від трьох фірм».

Нагадаємо, влітку НАБУ розкрило бурштинову схему Розенблата, у якій задіяно 200 тис. доларів хабарів. Таку суму надала нардепу агент під прикриттям «Катерина», щоб розкрити корупційну схему Розенблата по незаконному видобутку бурштину. Починаючи з червня тримають судові справи. У понеділок Апеляційний суд Києва переніс розгляд скарги на ухвалу Солом’янського районного суду, який поклав на народного депутата Борислава Розенблата нові процесуальні обов’язки, на 23 листопада.

В тему: Борислав Розенблат. Фаворит янтарной мафии. ЧАСТЬ 1

Олег Бойко

Добавить комментарий