Заможні полтавські прокурори стоять у пільговій черзі на безкоштовне житло

148422До вашої уваги — список співробітників прокуратури, які перебувають на квартобліку відповідно до ст. 49 ЗУ «Про прокуратуру». Усі особи внесені до пільгової черги.

1 2

Усього на черзі: 42

Прокуратура Полтавської області – 20

Полтавська місцева прокуратура – 10

Читайте также: Кто покупает квартиры в Киеве
Миргородська місцева прокуратура – 2

Кобеляцька місцева прокуратура – 2

Прокуратури Києва та Київської області – 2

Генпрокуратура – 1

Місце роботи не встановлено – 5

Як і у випадку із суддями, міська влада може використовувати свій вплив на формування квартирної черги, яка складається з працівників прокуратури. Адже, за нашими підрахунками, половина прокурорів зі списку або уже мають дах над головою, або виїхали з Полтави і працюють в інших населенних пунктах.

Таким чином, за волею міського голови Полтави і тих, хто керує міськвиконкомом, прокурорів із «групи ризику» в будь-який момент можна абсолютно на законних підставах позбавити місця в черзі. Більше того, коли такий прокурор все ж отримає квартиру в обхід закону, він іще більше впадає у залежність від міської влади. Бо у випадку виходу з-під контролю, у нього через суд можуть забрати незаконно видану квартиру. А оскільки судді самі стоять у квартирній черзі, то забезпечити правильне судове рішення буде неважко.

Із сорока двох прокурорів, які стоять на черзі:

Уже мають квартири — 10

Живуть і працюють не в Полтаві – 7

Місце роботи не встановлено – 5

Особливо кричущий приклад із прокурором Октябрського району Світланою Борулею, яка за 2015 рік заробила 4 мільйони гривень на продажі нерухомості, та продовжує стояти в черзі за безкоштовною квартирою.

Нижче пропонуємо для ознайомлення результати аналізу списку квартобліку. Перша цифра означає місце особи у пільговій прокурорській черзі.

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

17. Легеньковський А.О. Слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України. Скоріше за все, Андрій Олександрович є родичем першому заступнику прокурора області Олександру Володимировичу Легеньковському. Живе та працює в Києві, але стоїть у черзі на отримання квартирі у Полтаві. Дружина, Галина Легеньковська, працює в місцевій прокуратурі Полтави, однак на квартобліку перебуває не вона, а саме її чоловік, який проживає у столиці.

ПРОКУРАТУРА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Читайте также: Украинцев предупредили о подорожании
1. Ральський А.А. Заступник начальника слідчого відділу.

3. Розанов Ю.А. Начальник відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури області. Громадськості більш відома його дружина – адвокат Марина Розанова, яку знають через її ексцентричну поведінку щодо до журналістів на судових засіданнях. Але зараз мова не про неї. В 2003 році Юрій Розанов у складі сім’ї – дві людини, став у пільгову чергу на отримання житла. Однак у 2008 році купив у Полтаві квартиру площею 31,6 кв.м. Після придбання житла Юрій Розанов продовжує перебувати в черзі на високому третьому місці та має хороші шанси отримати іще одну квартиру – на цей раз безкоштовно.

Окрім того, родині прокурора належить три автомобілі: Toyota Corolla 2013 р.в., Hyundai Sonata 2009 р.в. і Hyundai Elantra 2008 р.в. Готівкових коштів у Юрія Розанова 15 000 доларів і 75 000 гривень. Як бачимо, матеріальний стан прокурора дозволяє йому навіть зараз купити собі ще пару квартир без допомоги держави.

5. Мироненко О.В. Прокурор відділу забезпечення представництва в судах, управління представництва інтересів громадян та держави в суді

7. Цирфа Т.В. Прокурор відділу

8. Толмачов Я.О. Прокурор відділу. З 2009 року проживає у службовій квартирі Полтавського міськвиконкому.

10. Олійник Л.В. Прокурор відділу представництва інтересів громадянина або держави в суді та при виконанні судових рішень.

12. Савенко О.А. Чинний заступник прокурора області.

13. Букало А.М. Прокурор відділу організаційного та правового забезпечення. В 2015 році Аліна Букало купила у Полтаві квартиру площею 68 кв.м. Однак чомусь досі перебуває у міській черзі, тепер уже на отримання другої квартири.

18. Лець Н.О. Заступник начальника управління нагляду у кримінальному провадженні.

20. Легеньковський О.В. Перший заступник прокурора області. Найстарший з прокурорського сімейства Легеньковських. Дружина займається бізнесом. На неї зареєстрований житловий будинок в Охтирці Сумської області площею 126 кв.м., чотири нежитлових приміщення загальною площею 600 кв.м. та садовий будинок в Охтирському районі площею 50 кв.м. За 2015 рік Людмила Легеньковська заробила майже мільйон гривень. Такий заробіток дозволяє купити 2-3 кімнатну квартиру у Полтаві. Якщо перший заступник прокурора отримає безкоштовну квартиру від Полтавського виконкому, це буде сьомий (!) об’єкт нерухомості для його родини.

22. Овчаренко Є.В. Начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби. Володіє квартирою у Харкові площею 58 кв.м.

24. Буряк А.М. Начальник слідчого відділу.

26. Дорогейко О.В. Начальник відділу організації представництва інтересів громадян та держави в суді.

29. Жигилій Н.С. Дружина Олександра Жигилія, начальника відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції, яка також працює в обласній прокуратурі.

31. Лаган С.О. Прокурор відділу ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи. В 2014 році купив квартиру площею 70,7 кв.м. у Полтаві.

33. Лещенко А.О. Прокурор відділу. Дружині належить квартира площею 35 кв.м. у Полтаві, де і проживає Артем Лещенко.

34. Брижак А.О. Старший слідчий. В 2014 році придбала квартиру площею 64 кв.м. в Розсошенцях. Володіє частками іще двох квартир.

36. Снісаренко Ю.Л. Прокурор відділу представництва інтересів громадянина або держави в суді та при виконанні судових рішень.

37. Безцінний І.В. Старший слідчий.

39. Бойко В.В.

ПОЛТАВСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

2. Віценчік О.В. Місце роботи до недавнього часу – прокуратура Октябрського району міста Полтави.

9. Гринь Г.Г. Власник 2/3 частин квартири у Полтаві площею 45,5 кв.м., таким чином, не потребує поліпшення житлових умов. Дружина Григорія Гриня, яка працює в обласній прокуратурі, у 2015 році купила автомобіль Nissan X-Trail вартістю 777 000 гривень.

11. Венгер С.В. До недавнього часу працював в.о. прокурора Київського району міста Полтави.

15. Кривоніс Р.Є. Перший заступник керівника.

16. Денисюк Л.М.

23. Боруля С.М. До недавнього часу працювала в прокуратурі Октябрського району міста Полтави. Володіє житлом площею 60 кв.м. у Полтаві. Чоловіку належить офісне приміщення у Полтаві площею 162 кв.м. За 2015 рік прокурор Світлана Боруля заробила понад 4 мільйони гривень від продажу нерухомості, а її чоловік задекларував 1 мільйон 300 тисяч готівки.

27. Кармазіна І.В. Чоловіку належить будинок площею 58 кв.м. у Лохвицькому районі та 1/3 квартири у Полтаві площею 62 кв.м.

35. Рябошапко Н.О.

38. Коваль Є.О.

41. Коваленко Д.А.

МИРГОРОДСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

14. Шикунов С.П. Керівник Миргородської місцевої прокуратури. Незрозуміло, чому він має отримувати житло в Полтаві, якщо живе і працює у Миргороді.

30. Безцінний О.В. Начальник Шишацького відділу Миргородської місцевої прокуратури. Проживає на службовій квартирі в Шишаках. Дружина володіє половиною квартири у Полтаві площею 82,1 кв.м.

КОБЕЛЯЦЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

19. Пластун С.В. Начальник Козельщинського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавської області. Живе в Козельщині, в 2015 році купив там квартиру площею 27,4 кв.м. Дружина має квартиру площею 51,5 кв.м., а також ½ житлового будинку площею 64,6 кв.м.

21. Степаненко І.О. Заступник керівника Кобеляцької місцевої прокуратури. Однак досі стоїть у квартирній черзі не в Кобеляках, а у Полтаві.

ІНШІ

4. Дрозд Н.І. Дані відсутні

6. Висоцький Е.М. До недавнього часу — заступник керівника прокуратури Полтавської області. З 2009 року отримав від Полтавської міської ради для проживання службову квартиру, що не позбавляє його права стояти у черзі. Однак невідомо де Едуард Висоцький працює після призначення нових заступників прокурора області. На сайті прокуратури його прізвище серед начальників управлінь та структурних підрозділів відсутнє.

25. Пуха І.Ю. Працює в прокуратурі Київської області.

28. Колотій А.В. Дані про місце роботи відсутні.

32. Шапошник С.А. Працює в прокуратурі міста Києва.

40. Звягольський О.О. Дані про місце роботи відсутні.

42. Мирко О.О. Дані про місце роботи відсутні.

ПОЛТАВА365

Заможні полтавські прокурори стоять у пільговій черзі на безкоштовне житло обновлено: 25 января, 2017 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий