За депутатством 24-річної Олени Кошелєвої стоїть горілчаний король Донецька?

Елена Кошелева

Елена Кошелева

Схоже, за депутатством 24-річної харків’янки Олени Кошелєвої, яка прийшла в Раду з партією Олега Ляшка, стоїть донецький горілчаний олігарх та екс-регіонал Павло Климець.

Такий зв’язок простежується, якщо подивитися на те, чим займаються батьки дівчини.

Батько Олени Кошелєв Володимир Павлович є директором Харківського лікеро-горілчаного заводу, засновником якого є ПрАТ «ОЛІМП». У свою чергу, «ОЛІМП» через свою рідню контролює донецький горілчаний олігарх Павло Климець.

Новоспечена депутатка з батьком

А мати депутатки – Валентина Кошелєва керувала збором акцизу з горілки у Харківській області.

Щодо волонтерства Олени у Харкові, то воно викликає багато запитань. Адже, як вже повідомлялося, про неї не чули відомі усім волонтери.

«Ніколи тут не було такої дівчини, ніколи я не чула про неї. Почала просто ходити і питати, хто така Олена, хто її знає, ніхто її не знає, ми її не знаємо, в нас у списку нашої волонтерської організації. Ми з другого травня тут знаходимося, кожен день без вихідних, такої людини немає і не було», — заявила волонтер харківського шпиталю Ярина Чаговець.

Такі світлини Кошелєвої почали з’являтися у мережі якраз під час передвиборної кампанії

Утім, депутатка запевняє, що просто не афішувала свою роботу у шпиталі.

Олена продовжує запевняти, що працювала у шпиталі

«Я працювала у тому ж шпиталі, що і Ярина, я її дуже добре знаю. Я вважаю, що це провокація, бо ми щодня зустрічалися у шпиталі, в їх волонтерській кімнаті, але я працювала на 6-му поверсі в реанімації, а вона займалася військовими, які піднялися», — сказала у коментарі «Громадському ТБ».

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

У такому вигляді 24-річна Кошелєва виглядає явно природніше, ніж у білому халаті

 

Елена Кошелева

Елена Кошелева

Фото з Facebook Кошелєва, з ВКонтакте, з сайту «Sprotiv.org», скріншоти з сайтів «Smida» та «irc.gov.ua», відео «ГромадськеТБ»

 

Таблоид

Добавить комментарий