Як на Одещині сепаратисти з сирійцями землю дерибанили і санаторії нищили

Скандально відома будівельна компанія «Кадорр» знову потрапила у вир подій. Цього разу за махінаторів та можливих спонсорів тероризму взялась Служба безпеки України.

Нагадаємо, що у 2016 році громадськими організаціями та народними депутатами України (А. Левус, Д. Лінько, А. Лозовий, Е. Дейдей) неодноразово підіймалось та висвітлювалось в засобах ЗМІ інформація щодо причетності екс-нардепа Маркова І.В. та керівника «KADORR Group» Аднана Ківана до фінансування терористичної діяльності території України.
Більше того, вони навіть звернулись до СБ України з метою попередження та запобігання фінансування вказаної терористичної діяльності.

У наших журналістів є достовірна інформація, що у листопаді 2017 році СБ України за фактом фінансування терористичній діяльності розпочато кримінальне провадження. На даний час проводяться слідчі дії з метою недопущення здійснення фінансування терористичних організацій «ДНР» з боку екс-нардепа Маркова І.В. та відшукання знарядь вчинення злочину.
Як стало нам відомо, екс-нардеп Марков І.В., який зараз переховується в РФ та посадові особи найбільшого одеського забудовника «KADORR Group» насправді причетні до фінансування т.зв. «ДНР/ЛНР».

Зокрема, «KADORR Group» за 300 тис. грн. отримав під забудову земельну ділянку ринковою вартістю 10 млн. долл. США, розміром 5,6 га колишнього санаторно-лікувального комплексу, яка була незаконно відчужена на користь підконтрольній І. Маркову громадській організації.
Мільйони доларів за вказану ділянку передавались «KADORR Group» готівкою екс-депутату та відомому сепаратисту Маркову в РФ через підконтрольних кур’єрів.

Сьогодні, за нашою інформацією, Службою безпеки України проводиться низка обшуків за адресами місцезнаходження офісів «KADORR Group» житлових та інших приміщеннях.
Нагадаємо нашим читачам, що замовником будівництва двохсекційного 24-поверхового будинку «27-я Жемчужина» в курортному районі Одеси виступила громадська організація інвалідів «Допомога та захист». Директором і засновником даної юрособи є далеко не інваліди, а представники впливових бізнесменів — сирійця Аднана Кивана та сепаратиста Ігоря Маркова.

Про їх злочинне партнерство більш детально можна ознамитись у наступному сюжеті

Так, згідно з єдиним державним реєстром юридичних осіб директором ГОІ «Допомога та захист» виступає один з підрядників «Кадорра» Федір Іванович Крижановський, а співзасновниками — знайомі екс-нардепа Ігоря Маркова.

Основним активом громадською організації «Допомога та захист» був придбаний недобудований величезний санаторій-профілакторій «Нефтяник» разом із землею. До речі, на прилеглій землі в 2007-му році Ігор Марков встиг побудувати житлову висотку «Білий парус».

Як відомо, екс-нардепу Ігорю Маркову нині доводиться ховатися за кордоном від українського правосуддя. Тому в наприкінці 2015 року на території санаторію почалося будівництво під егідою «Кадорр груп» без будь-яких на те законних підстав, оскільки замовником будівництва було ГОІ «Допомога та захист» як землекористувач і власник старих будівель санаторію.
Також відбулися і пертурбації в громадській організації інвалідів. За інформацією порталу youcontrol.com.ua «Допомога та захист» замість Олексія Рибакова очолив Федір Григорович Крижановський, який до цього був директором і співзасновником головного підрядника і проектувальника «27-й Жемужина» ТОВ «Алькар-Буд».

Коли писався цей матеріал, на офіційному сайті СБУ з’явилась наступна інформація: «Співробітники Служби безпеки України викрили факти фінансування колишнім депутатом Одеської міської ради спільно з менеджментом будівельної компанії незаконних збройних формувань так званих «ДНР» та «ЛНР».

Читайте также: СБУ отреагировала на планы Путина встретиться с главарями «Л/ДНР»
Правоохоронці встановили, що один із великих одеських забудовників частину проданої нерухомості не відображає у фінансовій документації та отримує готівкою. Потім гроші передавалися одному з колишніх депутатів міськради Одеси, який має «інтереси» у будівельному бізнесі. Співробітники спецслужби задокументували, що депутат, оголошений у міжнародний розшук, переховується від українського правосуддя на території Росії та спрямовує відсоток від суми на фінансування незаконних збройних формувань терористичних організацій «ДНР/ЛНР». Для отримання додаткових доказів фінансування тероризму у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 258-5 Кримінального кодексу України, відбуваються обшуки в офісних приміщеннях будівельної компанії та місцях проживання фігурантів справи».

На підставі наявних у нас матеріалів та оприлюднених даних СБУ, наші журналісти зробили наочну схему, яка демонструє ланцюжок фінансування сепаратизму.

Є надія, що СБУ припинить цю протиправну діяльність, яка завдає подвійної шкоди – фінансує тероризм і знищує рекреаційний потенціал Одеси.

В тему: Аднан Киван: одесский театр сирийской войны. ЧАСТЬ 1

Игорь Марков. Уголовник и сепаратист

Евгений Дейдей – «липовый» герой

Дмитрий Линько: беспредел и провокации «фекального радикала». ЧАСТЬ 1

Олег Бойко, АНТИКОР

1 comment for “Як на Одещині сепаратисти з сирійцями землю дерибанили і санаторії нищили

    Добавить комментарий