Як мафія на чолі з Володимиром Луговським підім’яла під себе податкову Київщини

Багато хто обговорює затримання податківця на хабарі, але насправді це досить не значна «подія» і всі обставини справи нам невідомі. Але для підвищення показників, Прокуратура радісно відзвітувала, та виклала фото затриманого, пише Антикор.

Але те що відбувається насправді в ДПС Київської області особо нікого не хвилює. Керівником області поставили нікому не відомого хлопчика –Олександра Загорського, який ще рік тому «ходив до школи» та жив у Запоріжжі.

Тому насправді, один із тих хто реально керує областю, є перший заступник ДПС Київської області – Володимир Луговський.

Персона начебто невідома, але… це «мент», котрий більше 15 років пропрацював в податковій міліції у різних районах столиці.

Але потім керівник всіх «ментів» столиці і не тільки — Генерал Олег Низенко (очільник податкової міліції Києва), відправив своїх «псів» на «гражданку», де призначив всіх на топ-посади.

Читайте также: Зампред Закарпатского облсовета задержан за взятку
Луговський у 2009 році був «відряджений» заступником начальника ДПІ Святошинського району Києва, а після Печерського, а ще пізніше Бориспіль, Києво-Святошинський район, де він навіть став начальником.

В 2016 році життя його занесло в Житомирську область, де він був і начальником і заступником і навіть «з’їхав» до посади начальника відділу у маленькому містечку Чуднів.

Люстрація та всі інші негаразди пройшли стороною.

І ось вже з приходом Любченко, у травні 2020 року, його (Луговського) назначають, ким би ви думали? — начальником управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Головного управління ДПС у Київській області м. Київ.

Але вже у серпні 2020 року він — перший заступник начальника Головного управління ДПС у Київській області м. Київ.

Купив посаду чи має дружні відносини з Любченко, Олейніковим, чи Рубан (а значить теж купив!!!) не важливо, сьогодні він фактично керує Київською областю, а не якісь там Загорський.

ДОСЬЕ: Алексей Любченко: новая должность старого «схемщика». ЧАСТЬ 1

В тему: Сергей Солодченко и его хозяева

Олег Петров

Подписывайтесь на наши каналы в Telegram, Facebook, CONT, ВК и ЯндексДзен — Только досье, биографии и компроматы на украинских чиновников, бизнесменов, политиков из рубрики СКЛЕП!

Як мафія на чолі з Володимиром Луговським підім’яла під себе податкову Київщини обновлено: 4 ноября, 2020 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий