Хто стоїть за крикливою Сусловою

Як все починалось коли прийшла нова Рада – нове скликання, нові обличчі.  Але хто вони? Ці нові обличчя.

суслова

Суслова Ірина із групи вискочок в новій раді. Досить молода, як для народного депутата, 26 років, у свої роки працювала лише помічником депутата Ірпінської міської ради Войцеха Дмитра Петровича. Чим займалась після закінчення університету не відомо.

Розпочала Суслова свою власну політичну кар’єру із скандалів, підкупів та виключення із фракції. У перші ж дні Суслова розпочала відпрацьовувати замовлення свого колишнього шефа, а також тим, хто більше заплатить. Так, 2 лютого вона спробувала підірвати роботу Національного університету державної податкової служби України, який за збігом знаходиться в м. Ірпінь. У ньому ж працює рідна сестра Суслової – Марина Суслова. Проте їй не вдалось збурити ні студентів, ні викладачів, навіть її чорний піар в Інтернеті нічого не допоміг.

А щодо бруду в мережі — кожна скандальна подія, де задіяна Суслова, супроводжується викидом на продажних сайтах джинси із однаковими заголовками та текстом.

У 2013 році Ірпінський міський суд присік такі дії Суслової та її боса Войцеха, ухваливши рішення та примусивши Войцеха спростувати інформацію, яку вони разом із Сусловою поширювали через своє карманне видання «Західне передмістя Києва», проти мера Ірпеня Володимира Скаржинського.

До 2014 року Суслова була директором ТОВ «Редакція газети «Західне передмістя Києва», після неї було призначено довірену особу Войцеха – Вадима Бєлова.

На минулих виборах до парламенту Бєлов, разом  із Сусловою,  були спостерігачами від Войцеха.

“Вадим Бєлов — це, якщо можна так сказати, людина Войцеха. Він працював у нього водієм і в 2012 році займався агітаційною роботою у штабі Войцеха, коли той ішов у нардепи. В десятому році він балотувався до Ірпінської ради від “Єдиного центру” (партія Віктора Балоги — ред.), програв Євгену Алєксєєнку. Він приватний підприємець, займається ритуальними послугами, продає пам’ятники. Зараз очолює штаб Олега Ляшка. Думаю, про це домовилась помічниця Войцеха Ірина Суслова”, — розповідає джерело в Ірпінській раді.

Суслова подібні закиди відкидає й пояснює, що у штаб Ляшка Бєлова вона влаштувати не могла, бо там не працює.Але за останніми подіями і методами роботи Суслова мало чим відрізняється від популіста-клоуна Ляшка.

Єдиний центр (Віктор Балога – ред..), Радикальна партія (Ляшко – Льовочкін – ред.), Войцех – як розпорошила свої фінансові потоки Суслова і це, не враховуючи її стосунки із народним депутатом від БПП Русланом Демчаком, політичні замовлення якого за кримінальні гроші вона також не гребує виконувати.

Нездорову тягу до грошей Суслової підтвердила і фракція Самопомічі у Верховній раді України, яка виключила її із своїх лав у лютому 2015 року за продажність.

Ну що ж чекаємо нових шоу від крикливо-продажної Суслової, якщо маєте лишні десять штук замовте її проти Кошелєвої я хочу це побачити ;)

 

Элита страны

Добавить комментарий