ВОЛОДИМИРІВСЬКИЙ РИНОК ХОЧЕ, ЩОБ «КЛИЧКО ОТВЕТИЛ ЗА БАЗАР»

Сьогодні торговці Володимирського ринку провели акцію протесту проти знесення ринку. Вздовж стіни ринку розтягнули 30-метровий банер з написом «Кличко! Ответь за базар!» Обурені намаганням оновленої молодої команди прихватизувати та знести Володимирський ринок торговці переконані, що оновлена «молода команда» намагається віджати їх ринок.

 

Торговці оточили нового директора ринку і представника Кличка з управління торгівлі з вимогою припинити рейдерське захоплення їхніх робочих місць. Проте, жодного результату, по суті, так і не отримали. Додало обурення ще й те, що чиновник — начальник управління торгівлі КМДА поїхав з ринку на новенькому мерседесі «S-класу».

 

Суть проблеми в тому, що в наслідок підступних маніпуляцій київської влади було змінено керівництво ринку на нове — підконтрольне владі. За сприяння нового керівництва було зістряпано рішення Окружного адміністративного суду міста Києва, в резолюції якого йдеться про закриття ринку для проведення його реконструкції. За наявною інформацією, взятися за реконструкцію ринку повиненна фірма заступника Кличка пана Ігоря Ніконова. Саме таким чином, територія Володимирського ринку разом з територією Житнього ринку відійде фірмам підконтрольним Ніконову.

 

Торговці погрожують вдатися до більш радикальних дій, оскільки нещодавно Кличко привселюдно пообіцяв не допустити знесення ринку та не позбавляти людей роботи, однак, факти свідчать про протилежне. Підприємці заявляють, що готові самі, за власний кошт, провести роботи з реконструкції ринку та не дати нікому прихватизувати комунальну власність. «Згідно вимог чинного законодавства це цілком можливо.

 

А, з огляду на ситуацію, що склалася навколо долі ринку та долі підприємців, відповідне рішення повинно бути ухвалено київською міською владою у найкоротші терміни»- заявив представник підприємців координатор Штабу Оборони Києва — голова КУПРу Сергій Мельниченко.

 

Тож, сьогодні пролунало останнє мирне звернення до Кличка не кидати їх, а надати можливість самим стати інвесторами та всіляко сприяти залученню їх до дольової участі у фінансуванні реконструкції. В разі відмови мера йти на зустріч підприємцям Володимирського ринку та не отримання чіткої відповіді, останні погрожують з понеділка завдати УДАР по авторитету діючого київського міського голови та кандидата у депутати ВР. Таким чином понад тисяча торгівців збираються врятувати свої робочі місця.

Добавить комментарий