Веселий проштовхує свою людину до керівництва Укрпошти

УкрпочтаКомерційний директор-корупціонер Василь Веселий прагне прилаштувати власну креатуру до керівництва «Укрпоштою».

 

Василь Веселий, який зараз на лікарняному, заявляє, що наступним генеральним директором « Укрпошти » стане одесит Дмитро Нікітін.

До 2007 року, одесит Дмитро Нікітін був директором комунального підприємства «Інформресурс», в Одесі. Потім заступником голови Одеської обласної ради, опісля працював в компанії ГЕРЦ «Городской единый расчетный центр» — монополісті, через якого проходили всі платежі одеситів за комунальні послуги. З кожного платежу ГЕРЦ залишав собі 2,4%. Як бачимо, дуже прибутковий бізнес, враховуючи мільярдні обороти в ЖКГ. Далі ГЕРЦ заснував фірмочку ТОВ «Аверс-процесинг», яку пізніше перейменували на ТОВ «Городские энергетические системы», і очолив її Дмитро Нікітін.

Нехитрий бізнес цієї компанії-прокладки полягав у наступному: прокладка встановлювала в будинках теплолічильники, купувала у теплокомуненерго теплову енергію і перепродувала її ЖЕКам. Тобто, вона була посередником між двома комунальними підприємствами.

Потім вчинився скандал через приписування Дмитром Нікітіним зайвих гігакалорій, і цей аналог фірми «Роги і Копита» разом із директором зник.

Ось цього комунальника Дмитра Нікітіна, управлінський досвід якого зводиться до керування одеською фірмою-прокладкою, проштовхують до керівництва національним оператором поштового зв’язку України.

Василь Веселий також повідомив, що заступником генерального директора « Укрпошти » має стати ще один одесит директор Київської дирекції « Укрпошти » і депутат Одеської облради від Партії регіонів Володимир Гурков.

Гурков був розробником і організатором корупційних схем для попереднього керівництва « Укрпошти », яке днями вигнали з підприємства через низку гучних корупційних скандалів. Ту команду не зумів «відмазати» навіть сам Малін — радник і особистий друг Яценюка. Тепер Малін, який під час свого перебування на посаді першого заступника міністра інфраструктури був покровителем цієї команди, терміново намагається відновити контроль над фінансовими потоками підприємства.

Веселий розповів і про себе — Малін обіцяв залишити його в «Украпошті» на тій самій посаді, але для цього потрібно протриматись на лікарняному ще тиждень до призначення Нікітіна. Веселий не приховує цю інформацію, адже за його словами «питання вже вирішене із міністром інфраструктури Андрієм Пивоварським».

Чи так це на справді? Адже це означає, що корупція в «Укрпошті» не зникне.

 

 

Элита страны

Добавить комментарий