Верховенство права: Рейдеры Измаильского района прикрывают творимое беззаконие именем губернатора Саакашвили

рейдерыВ последнее время в различных средствах массовой информации губернатором Одесской области Михаилом Саакашвили была озвучена информация о вынесения судьей Измаильского горрайонного суда Одесской области Сергеем Жигулиным определения, которым фермерам якобы было запрещено собирать их урожай и что из-за этого люди голодают. Губернатор пообещал показательно наказать всех, кто причастен к данному событию.

Журналисты общественной организации «Верховенств права», больше недели пробывшие в Измаиле и разбиравшиеся в ситуации, пришли к выводу о том, что информация которую довели до сведения губернатора является неправдивой и почти полностью перекрученной. Целью такой дезинформации, были запугивание конкурентов, подготовка почвы для рейдерского захвата и информационная поддержка со стороны не подозревающего подвоха губернатора.

По информации собранной журналистами, было установлено, что на самом деле в Измаильском районе Одесской области под видом борьбы за права простых фермеров происходит самый банальный рейдерский захват фермерским хозяйством «Динекс-Агро», земель другого фермерского хозяйства «Стоянов А.А.».

После захвата обрабатываемых земель, руководство фермерского хозяйства «Стоянов А.А.» придерживаясь буквы закона, обратилось за защитой своих прав в Измаильский горрайонный суд Одесской области, который и вынес якобы «незаконное решение» о запрете собирать урожай со спорных участков. Но такое решение не понравилось руководителю предприятия-рейдера «Динекс-Агро», Петкову Александру Федоровичу, который по всей видимости решил через своих людей проинформировать губернатора Михаила Саакашвили о якобы «голодных бунтах» в Измаильском районе, хотя урожай находящийся на полях, простым крестьянам как раз и не принадлежит, он является собственностью предприятия «Стоянов А.А.».

Общественная организация «Верховенство права» зная о такой вопиющей несправедливости, направила губернатору Одесской области Михаилу Саакашвили обращение, в котором разъяснила реальное положение вещей и попросила дать правоохранительным и контролирующим органам Одесской области поручение о проведении всесторонней и непредвзятой проверки изложенных фактов.

Ниже приводим текст обращения.

______________________________________________________________
Голові Одеської обласної державної адміністрації
Саакашвілі Міхеілу Ніколозовичу
65032, м. Одеса, пр.-т. Шевченко, 4

Шановний Міхеіле Ніколозовичу!

Нещодавно із засобів масової інформації громадській організації «Верховенство права» стало відомо про Ваші висловлювання щодо дій судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Сергія Жигуліна, який постановив ухвалу про забезпечення позову у справі та заборонив збирати урожай із земельних ділянок, що знаходять у Ізмаїльському районі Одеської області, щодо яких виник спір.
Згідно Вашого висловлювання по вищезазначеному факту, суддя постановив ухвалу про забезпечення позову неправомірно, його потрібно притягти до відповідальності за те, що ним було заборонено селянам збирати урожай.

В результаті журналістського розслідування проведеного журналістами видання «Верховенство права», стало зрозуміло, що інформацію яку довели до Вашого відома по цій проблемі, спотворена майже повністю та не відповідає дійсності.

По інформації та відеозаписам отриманими журналістами видання «Верховенство права» зазначаємо наступне:

Спір щодо земельних ділянок виник між фермерським господарством «Стоянов А.А.» та фермерським господарством «ДІНЕКС-АГРО». Фермерське господарство «Стоянов А.А.» на праві оренди обробляло земельні ділянки протягом 15 останніх років, строк дії договорів оренди було встановлено до 2021 року.

Приблизно з жовтня 2014 року фермерським господарством «ДІНЕКС-АГРО» з власниками земельних ділянок почали укладатись нові договори оренди тих самих земельних ділянок, які до 2021 року має право обробляти фермерське господарство «Стоянов А.А.». Потрібно зазначити, що нові договори оренди не можуть вважатися дійсними у зв’язку із тим, що вони не були зареєстровані у встановленому порядку та попередні договори не були скасовані.

На підставі цих недійсних договорів, фермерське господарство «ДІНЕКС-АГРО» почало фактично захоплювати земельні ділянки, що оброблялися фермерським господарством «Стоянов А.А.» на законних підставах. По фактам захоплення землі, органами внутрішніх справ було відкрите не одне кримінальне провадження, які втім не розслідуються.

Звичайно, такі дії змусили керівництво фермерського господарства «Стоянов А.А.» звернутись до суду за захистом своїх інтересів та інтересів власників земельних ділянок, яким повинна сплачуватись орендна плата. За заявою фермерського господарства «Стоянов А.А.» суддею Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Сергієм Жигуліним була постановлена ухвала, про забезпечення позову якою було накладено арешт на земельні ділянки та заборонено фермерському господарству «ДІНЕКС-АГРО» збирати урожай власник якого не встановлений судом.

Таким чином дії фермерського господарства «Стоянов А.А.» та судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Сергія Жигуліна є законними та обгрунтованими. Інтереси простих громадян які вмирають з голоду та яким як Вас запевнили заборонили збирати урожай, не страждають тому що урожай на полях цим селянам і не належить, а є власністю фермерського господарства «Стоянов А.А.».

Вважаємо, що в даному випадку Вам до відома була доведена неправдива інформація, факти які в дійсності мають місце були майже повністю спотворені на користь одного підприємця проти іншого. На даний момент часу фермерське господарство «ДІНЕКС-АГРО» яке неправомірно захопило землі фермерського господарства «Стоянов А.А.» прикривається прізвищем губернатора Саакашвілі перед правоохоронними та контролюючими органами при проведенні своїх незаконних дій.

На підставі вищевикладеного, керуючись статтею 21 Закону України «Про громадські об’єднання», —

ПРОСИМО:

— доручити правоохоронним та контролюючим органам провести неупереджену перевірку та досудове розслідування по викладеним у зверненні фактам, відновити справедливість, а також притягнути до відповідальності осіб винних у скоєнні протиправних дій.

 

З повагою,

Голова правління Букач В.М.

 

Верховенство права

Добавить комментарий