В Погранслужбе зреет бунт против Назаренко

Виктор Назаренко

Виктор Назаренко

По сообщениям наших источников, а также по сообщениям нашего форума, среди пограничников после откровенного «проброса» с зарплатой и премией – зреет бунт против семейства Назаренко. Мало того, что широко известны коррупционные подвиги отца и сына Назаренко, так еще и руководителем Назаренко оказался никчемным. Не пользуясь авторитетом ни в Кабмине, ни на Банковой, Назаренко не смог отстоять интересы пограничников. В результате пограничники сегодня получают меньше военнослужащих и сотрудников милиции. Пограничникам вообще хронически не везет с руководством. Много лет их обкрадывала семейка Литвинов, сейчас пришла очередь семейки Назаренко.

Пытаясь скрыть горькую правду о себе, Назаренко или его подчиненные, вместо того, чтобы исправлять ситуацию – тупо пытаются забить мусором соответствующую ветку на форуме. Не отстает от него и заместитель начальника Мукачевского ОВВБ некто Баргман, устроивший со своими сотрудниками безобразную пьянку в ресторане, в результате которой выбили сторожу глаз. Также Баргман широко известен крышеванием контрабанды и переправой нелегалов.

Но, вернемся к Назаренко. Вот что пишут на форуме «ОРД»:

Крах системи «сім’я». І коли свої починають зраджувати, стає зрозуміло, що стан справ приходить в занепад, система починає руйнуватися. Всі кому потрібно, знають, як та з яких мотивів призначався за ініціативи Кучми пан Назаренко. Але крім боротьби з прокурорськими, сбушниками і міліціантами за надходження грошей із західних наземних пунктів пропуску через державний кордон України та підземних тунелів під ним, Назаренко перед відставкою вирішив, за проханням своєї доньки та її чоловіка, заробити на двох самопідйомних бурових установках В-312 і В-319 та нафтовидобувної платформи “Таврида”, які є власністю України. Розуміючи, що Автономну Республіку Крим та м.Севастополь продали та не збираються захищати, Назаренко «самостійно» прийняв рішення взяти участь в чергових епізодах широкомасштабного грабежу майна України та нанесення шкоди прибутку держави пов’язаного з видобутком природних ресурсів.

За проханням доньки, а точніше її чоловіка — Диковицького, який очолює Департамент цінової політики НАК «Нафтагаз України» та знаходиться у списках Магнитського (заборонено в’їзд в США та ЄС), Назаренко надав команду «на користь свого зятя» відвести прикордонні катери (в доповідній Президенту вказано: … внаслідок штормового попередження …, а як російськи буксири під час шторму, зайшли, зачепили та взяли на буксир?

Кому шторм, а кому не шторм!), які охороняли в нейтральних водах бурові установки В-312 і В-319, чим забезпечив чергове порушення суверенних прав України як прибережної держави на розвідку та розробку природних ресурсів у її територіальному морі та на континентальному шельф. Черговий етап порушення прав власності України відбувався за участю генерала з клану «Кучми» на фоні ризиків арешту в нетральних водах анексованих установок і платформи за позовом НАК “Нафтогазу України”. Внаслідок чергової домовленості «кумівського» чи точніше «кучмівського» генерала Назаренка, після відведення українських прикордонних катерів охорони — російською стороною змінено розташування у Чорному морі двох самопідйомних бурових установок В-312 і В-319 та нафтовидобувної платформи «Таврида».

Тільки здогадуватися можна, скільки отримала чергова «сім’я». Як відомо, вартість лише однієї нової установки, під час закупівлі у 2011 році за $400 мільйонів НАК «Нафтогаз України», що продала Україні Норвезька компанія Ferncliff через дочірню компанію Standard Drilling за $220 мільйонів, на етапі розміщення в грудні 2010 року цього замовлення у ведучого сінгапурського виробника Keppel Fels складала $ 179 мільйонів. Чи поділилася львівсько-кримська «сім’я» Назаренка (починав службу зі Львова потів в АРК та з Криму свого генерал Бляшенко зібрав, якій і досі постачає з АРК морожену рибу та консерви незважаючи на всі блогади) з українськими «сім’ями» Порошенка, Гройсмана чи Яценюка (з яким напевно будує «Стіну») за черговий перерозподіл майна України? Чи винагороду від одних росіян, як завжди, поділили з іншими росіянами? Ще може Кучмі щось заніс? Але, як сказала дружина Назаренка, раніше перебуваючи на посаді головного бухгалтера в офісі на Мечникова, — не рахуйте чужі гроші, заробляйте, як можете…»
Президенту України
Порошенко П.О.
Премє`р-Міністру України
Голові Верховної Ради України
Генеральному прокурору України
Міністру внутрішніх справ України
Голові служби безпеки України
Відкритий лист
Шановний Петро Олексійовичу!
Шановні високопосадовці!
До Вас звертаються військовослужбовці Державної прикордонної Служби України. Наше звернення викликане ситуацією, яка склалася а нашому прикордонному відомстві на сьогоднішній день.
Ми не можемо більше терпіти і бути мовчазними свідками того, як керівництво служби під час війни, яка йде в державі, займається організацією контрабанди і поборами на кордоні і в зоні АТО, розкраданням державних коштів, які виділяються на закупівлю майна, корупцією на всіх рівнях управління.
А тепер по порядку:
Голова Служби Назаренко В.О.
Після свого призначення на посаду керівника створив злочинну систему по відмиванню грошей, в якій задіяний його син Назаренко О.В., заступники Голови, деякі директори департаментів, начальники управлінь центрального апарату та регіональних управлінь і загонів.
Що стосується сина Назаренко Олександра Вікторовича то він до минулого року проходив службу в нашому відомстві на різних керівних посадах (начальник відділу, начальник загону і т.д.) на західному кордоні.
Після призначення Назаренко В.О. на посаду Голови, він перевів свого сина в прокуратуру у Львові, а потім звільнив його взагалі зі служби, щоб у того були “розв`язані руки”.
Тепер син Назаренка В.О. “кришує” весь західний кордон  України, збирає побори зі всіх начальників загонів, начальників відділів на пунктах пропуску, організовує призначення на керівні посади в прикордонному відомстві за великі хабарі.
Такий собі новий “Саша Янукович”.
Що стосується Заступників Голови, то призначення восени минулого року Бляшенка О.В. і Серватюка В.О. на ці посади, викликало нерозуміння колективу відомства такої кадрової політики, тому що обидва генерали підпадали під Закон про люстрацію як бувші кадрові офіцери КДБ СРСР, і якби навіть служили на час набуття сили закону, то були б звільнені.
А тут людей, які звільнені на пенсію біля десяти років тому призначають на посади, після того як вони начебто столи учасниками АТО.
Це ж треба бути такими цинічними, щоб сісти в броньовані джипи, взяти із собою два десятки охорони з мобільного загону і три дні проїхатися біля зони зіткнення, і через тиждень отримати генералам Бляшенко О.В. і Серватюку В.О. статус учасників АТО, як пропуск на посади.
В той час, як наші побратими, які місяціми воюють на сході, до сих під деякі не отримали такого статусу.
Що стосується окремо Бляшенко О.В., який перебуває на посаді заступника Голови, відповідає за кадри, логістику і т.д., то про його можливості і схильності до розкрадання державного майна, ще під час служби в Криму під керівництвом товариша Назаренко В.О., знає вся прикордонна служба. Тоді Бляшено О.В. був заступником Назаренка В.О. по тилу в Азово-Чорноморському регіональному управлінні і успішно виконував завдання по розкраданню паливно-мастильних матеріалів.
Окремо хочемо зупинитися на питанні роботи з персоналом і кадровій роботі. На посаду директора департаменту по роботі з персоналом, якому підпорядковується і управління кадрів, Назаренко В.О. призначив свого товариша — генерала Нестеренко М.Ф., який зараз в нашому відомстві і є організатором всіх корупційних схем по призначеннях на посади через ВАК і без неї за гроші, відправлення або не відправлення в зону АТО за гроші і т.д.
Також всі добре знають, що Нестеренко М.Ф. був і є людиною Раїси Богатирьової. Аналізуючи все вище зазаначене, виникає питання, який кадровий підбір людей на такі високі посади і з якою метою їх туди призначають.
Окреме питання — організація закупівлі майна. Мало того, що Бляшенко О.В. створив свою систему по розкраданню коштів через полковників Гура О.І., Лутченко О.В., так в той же час на посаду заступника директора департаменту ресурстного забезпечення Адміністрації Держприкордонслужби призначений Матвійчук П.А. з МВС, який ще до проведення торгів, вже знає в кого і що купувати і по яких цінах…
Обурення і нерозуміння в колективі викликає те, що в такі тяжкі часи для України, Назаренко В.О., Серватюк В.О., Бляшенко О.В., та інші керівники структурних підрозділів служби, роблять шикарні ремонти в своїх кабінетах зі спальнями, кімнатами відпочинку і т.д. Позаймали під ці апартаменти цілі поверхи, позакривалися від нас кодованими замками і всім розказують, що роблять це за власні кошти…
Крім того на обслуговування керівництва Адміністрації служби (голова, заступники, директори департаментів, начальники управлінь) щодня використовується більше тридцяти одиниць автомобільної легкової техніки (позашляховики Нісан (які отримані від ЄС для охорони Державного кордону), Тойоти, Фольсвагени, Шкоди та інші), в той час коли постановою Кабінету Міністрів України для Адміністрації ДПСУ передбачено один службовий автомобіль.
Виникає питання, що наші керівники під час війни, коли гинуть наші хлопці, думають тільки про власну наживу, а не про підлеглих людей і Державу.
Пане Президенте, просимо Вас, як Головнокомандуючого, зупинити свавілля в нашому відомстві, бо велика кількість військовослужбовців вже на межі взриву…
З повагою,
офіцери, військовослужбовці за контрактом, Дердавної прикордонної служби України.
P.S.: Вибачне, не можемо написати свої прізвища, бо розуміємо, що зробить з нами керівництво служби…

Сергей Никонов, «ОРД»

Добавить комментарий