Схеми Поворозника

Схеми Поворозника

Схеми Поворозника

Офіс Трансформації. 400 бронзових Патронів представлять розслідування присвячене першому заступнику КМДА Миколі Поворознику

Все засновано на реальних подіях.Та на реальних відкритих даних. Усі чиновники – корупціонери. У цьому переконаний чи не кожен українець.

На мою думку, ставити клеймо «корупціонер» можна лише після судового слідства.

Довіряти варто доведеним і перевіреним фактам.

Ми в Офісі Трансформації вирішили перевірити ці думки та розкрити особистість одного з найяскравіших представників КМДА – першого заступника мера Миколу Поворозника.

Бюджет Києва – 65 мільярдів гривень на рік.Неможливо керувати містом з таким бюджетом, якщо на твоїй репутації є мінімальні огріхи. Нагадаю, що пана Поворозника трохи більше року вже підозрювали в корупції.Та він був відсторонений від посади

Для європейських країн однієї такої «здогадки» журналістів достатньо, щоб назавжди позбавити людину посади в держструктурі.Поворозника через певний час поновили на посаді.Невже він настільки ефективний менеджер для Києва?

У нашому новому розслідуванні ми викатимо об’єктивні факти з відкритих даних, які доведуть – перший заступник мера далекий від чистої репутації. Та ефективного керування.

Створення фіктивних компаній на ім’я невістки для «відмивання» коштів через яку пройшли 570.000.000 грн. пів мільярда грн. київських податків, киян.

Це ганебно. Ца публічне приниження Громади.

Важливо зрозуміти, що подібними діями, перший заступник голови міста автоматично кидає тінь на інших місцевих чиновників.Серед яких є чудові порядні люди.

Максим Бахматов

ДОСЬЕ: Николай Поворозник: Корейко из КГГА, или скромный оператор финансовых схем. ЧАСТЬ 1

В тему: Кличко и его замам-миллионерам повысили зарплаты

«Паразиты». Банковая выдавливает людей Столара из столичных потоков. Кличко — в теме. Все — в доле

Подписывайтесь на наши каналы в Telegram, Facebook, CONT, VK и ЯндексДзен — Только досье, биографии и компромат на украинских чиновников, бизнесменов, политиков из рубрики СКЛЕП!

Добавить комментарий