Суслова хоче розбурхати президентську область

сусловаВони вирішили збурити народ, організувавши прес-конференцію на тему: «Вінниця обирає нового ректора або Люстрація в вишах». Але, не запросивши жодного представника вінницьких вишів, хотіли зробити гарну картинку на відео аби дискредитувати роботу владної коаліції і Президента.

Прес-конференцію Суслова готувала саме по Вінницькому аграрному університету – найбільш чисельному вишу у Вінниці. Хоча у цей час, вибори оголошені також у Вінницькому педагогічному університеті. Чому Суслова вирішила збурити людей і говорити про Вінницький аграрний?! Вона просто використовує хорошу можливість. У зв’язку з переходом із МінАПК до МОН студентам і працівникам вишу 2 місяці не виплачували ні стипендій, ні зарплат. Вона знала, що колектив і так настраждався, що люди всі обурені такою ситуацією і, не запросивши їх на прес-конференцію, вона просто підніме черговий скандал у області. Але Суслова провалилась, бо на конференцію з’явилась не така маса людей, на яку розраховувала Суслова. Але і їм вона не відповіла на жодне з критичних запитань, вона просто втікла з прес-конференції.   Такого у Вінниці ще не бачили. Потім, таємно, за участі проплочених ЗМІ, організувала прес-зустріч у готелі «Вінниця», на вході якого стояла охорона нардепа Геннадія Ткачука, яка не впустила жодного представника громадськості. Не знаю для чого було так грубо порушувати права громадян. Таке враження, що людей навмисно вигнали на вулицю аби привернути увагу перехожих городян, які зупинялись, запитували що відбувається. Люди стояли у центрі міста з плакатами і говорили прості речі: «Почуйте нас! Припиніть сіяти хаос! Дайте нам нормально працювати і навчатись!».    Навіщо у Вінницькій області заїжджим депутатам влаштовувати провокації, а деяким місцевим – їм підігрувати. Схоже, що ціль у них набагато глибша. Суслова вже декілька разів засвітилась у Вінниці з підтримкою Хорта, який, для довідки, брав участь у захопленні Вінницької ОДА 6 грудня та зробив гарну картинку російським ЗМІ, топтавши портрет Президента і говоривши лайливі слова в його адресу. Тоді кого захищає Суслова?! Який у неї інтерес?! Чи може вона відпрацьовує кошти своїх замовників аби дискредитувати владу у Вінницькій області і підбурювати людей проти Президента. Погодьтесь, що такими провокаціями і шантажем стабільності не доб’єшся.

митинг

 

Элита страны

Суслова хоче розбурхати президентську область обновлено: 27 марта, 2015 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

8 комментария к статье “Суслова хоче розбурхати президентську область

 1. Ivan
  27.03.2015 в 21:49

  Суслової так тікала від народу аж п’яти блищали. Вона думала, що здоїть з Вінницького аграрного як з Житомирського за 50 тис.$ Житомир відкупився, а у Вінниці сказали, що грошей не дадутьJ

 2. Oleg
  27.03.2015 в 23:26

  Її тягу до легких грошей колеги по Самопомічі швидко розкусили і виключили її з партії!!

 3. Володимир
  28.03.2015 в 01:23

  ГАНЬБА ВАМ!!! Ідіоти! Ладно, ще ця Суслова — не знає ситуації і пхається… А Ткачук, Македон, ви ж з Вінницької землі, невже ви так відпрацьовуєте свої місця в Раді, що навіть не помічаєте чого дійсно прагнуть ваші земляки?!

 4. Арсен
  28.03.2015 в 10:35

  Позбавити таких депутатів мандату за дестабілізацію ситуації в країні. Доки ці гастролери будуть людей тероризувати.

 5. Михайло
  28.03.2015 в 11:14

  скільки можна ганьбити український парламент і Президента, депутати із президентської фракції приїжають на чолі із Сусловою, людиною яка папрлюжить Президента і очолюють рейдерське захоплення університета!
  та вас не просто люструвати самих потрібно! депортувати і позбавити громадянства

 6. Мороз
  30.03.2015 в 08:17

  От таких депутатів-ідіотів потрібно звинувачувати у сепаратизмі-вимаганні і депортувати з країни!!!

 7. Вікторія
  30.03.2015 в 11:53

  Оце такі НАРОДНІ депутати, які втікли від того ж народу!!!

 8. Mila
  31.03.2015 в 17:46

  Не дивно, що колектив обурений, адже все намагаються вирішити за їх спинами якісь ліві гастролери. А чому і дійсно не завітати до колективу ВНАУ, як це зробив Матвієнко, не послухати точку зору усього колективу. Приходить чужа людина колотить у ВУЗі комусь на догоду і намагається колективу нав’язати свою волю, хоча законом визначено, що повинні пройти вибори ректора, а не призначення. А не слухають колектив, томущо не цікаво, треба замовлення відробляти.

Добавить комментарий