Суддя Олексій Капля почав новий етап перерозподілу пасажирських маршрутів

судьяСуддя Приморського районного суду м. Одеси Олексій Капля поставив під загрозу існування ТОВ «Автотранспортне підприємство 15107», яке розташоване в Одеській області в м. Білгород-Дністровський. Це діюче автотранспортне підприємство, на якому працює 304 людини.

Отже 12 березня 2015 р. слідчий суддя Приморського райсуду м. Одеси Капля О.І., за участю прокурора Гурської Л.М., виніс Ухвалу про надання доручення на вилучення старшим слідчим СВ ОМУ ГУМВС України в Одеський області Дибою Оленою Дмитрівною та оперативним уповноваженим УДСБЕЗ ГУ МВС України в Одеській області Шереметом Олександром Анатолійовичом оригіналів документів щодо транспортних засобів ТОВ «АТП 15107».

Вилучення оригіналів документів призведе до блокування господарської діяльності та унеможливлення участі ТОВ «АТП 15107» у конкурсах по визначенню перевізника пасажирів на автобусних маршрутах. Що і є потрібним певним комерційним структурам, в інтересах яких сьогодні відбувається перерозподіл пасажирських автобусних маршрутів в Одеській області.

Громадська організація «Верховенство права» бере під громадський контроль діяльність судді Приморського районного суду м. Одеси Олексія Каплі, а також діяльність державних органів влади та місцевого самоврядування по обслуговуванню комерційних структур по перерозподілу та захопленню пасажирських автобусних маршрутів.

Нижче приводимо текст ухвали.

док док1

 

Верховенство права

Добавить комментарий