СПЕЦГЕНЕРАЛА НАЗАРКІНА ЗВІЛЬНИЛИ, А ВІН ПІШОВ У ВІДПУСТКУ

Генерал-майора В’ячеслава Назаркіна звільнено з посади начальника Управління сил спеціальних операцій Генерального Штабу ЗСУ. Про це йдеться у наказі міністра оборони від 24 вересня 2014 року, який є у розпорядженні «Слідства.Інфо».

Згідно з наказом, припинити виконувати свої обов’язки генерал Назаркін мав у вівторок, 7 жовтня.

Нагадаємо, за фактами, викладеними у сюжеті Анни Бабінець «Чорний список армії-2. Спецгенерал», військова прокуратура розпочала розслідування. Генерала Назаркіна підозрюють у порушенні статті 425 Кримінального Кодексу «Недбале ставлення до військової служби, яке заподіяло істотну шкоду», що у бойових умовах карається позбавленням волі від 5 до 8 років.

Керівника сил спецоперацій, який також був заступником керівника АТО, його підлеглі підозрювали у співпраці з ворогом. Зокрема, у тому, що пан Наазркін навмисне планує спецоперації так, що українські військові потрапляють у пастки.

Та попри наказ міністра оборони Гелетея щодо звільнення пана Назаркіна, за інформацією «Слідства.Інфо», відсьогодні, 8 жовтня, В’ячеслав Назаркін пішов у відпустку. Дозвіл на 45-денну відпустку підозрюваному Назаркіну підписав керівник Генштабу Муженко. А поки генерал перебуває у відпустці, на його місце неможна призначити іншу людину. Крім того, у наказі також зазначено, що Назаркін «на термін перебування у розпорядженні залишається на всіх видах забезпечення та у списках Генштабу ЗСУ та виконує обов’язки військової служби в межах, визначених начальником Генштабу ЗСУ».

Також, за інформацією, яку «Слідству.Інфо» підтвердили з кількох джерел, на посаді Назаркіна замінить полковник Сергій Кривонос, який служить у українському спецназі понад 20 років, а під час проведення АТО був начальником штабу ВДВ та комендантом аеропорту у Краматорську. Хоча станом на 8 жовтня офіційного наказу про його призначення немає, полковник Кривонос уже приймає привітання від колег з новою посадою.

Сергій Кривонос

«Слідство.Інфо» продовжує стежити за долею генерал-майора Назаркіна — зокрема, за тим, щоб йому не вдалося уникнути покарання за ті ймовірні злочини, факти скоєння яких спецгенералом доводитимуть слідчі військової прокуратури.

Анна Бабінець, hromadske.tv

Добавить комментарий