Сестри Портнова

Слідкую за Портновим, який глузує над Україною, вдаючи, що чистенький перед законом! Тільки Андрюша помиляється! Виявилося, що дві рідні сестри Андрія Портнова, який використавши своє службове становище, влаштував їх призначення на посади суддів. Одна з них виявилася суддею Печерського, а інша Оболонського райсуду.

Родина Портнова відчувала свою повну безкарність. Призначення родичів на посади суддів проходило з відвертим «дотриманням» формальностей. Однак, якщо в цьому питання вони хоч намагалися зробити вигляд дотримання законів, то слабкість до коштів та нерухомості в подальшому загубила і ці спроби. Так, за часів Януковича, перебування не держслужбі абсолютно не заважало їм купувати елітну нерухомість, безбоязно реєструючи її на власні призвіща! Доречі, інформація наведена нижче була видалена з реєстрів, благо що Портнов не взяв до уваги, що є старі бази даних та інформацію можна відновити. Сподіваюся, що моя інформація допоможе хоч трохи відновити справедливість та звільнити сестер Портнова з посад суддів, як, до речі, і до сьогодні обіймають ці посади.

Знайомтесь — сестри Андрія Портнова!

инна портноваПортнова Інна Вікторівна, 10 жовтня 1976 року народження, наразі змінила фамілію на Белоконная.

Перебуває на посаді судді Оболонського районного суду м.Києва. Виносела рішення про позбавлення посвідченя водія учасників Автомайдану.

 

 

censor_blogs_content_bigУ цьому будинку квартира і самого Андрія Портнова, яка була придбана у 2012 році, коли останній вже був держслужбовцем,у цьому будинку має квартиру, головуюча печерського суду Отрош, також у цьому будинку має 2 квартири, радикал Олег Ляшко. Вартість у цьому будинку одні з найдорощих квартир м.Києва.

censor_blogs_content_big (1)

Дочка Ліля Портнова підтвердила у соцмережі що родичка працює суддею привітала з днем судьї.

censor_blogs_content_big (2)

Портнова Олена Володимирівна, 16 липня 1980 року народження. Нажаль, світлина відсутня.

Олена була партнером юридичної фірми «Портнов та Партнери»,яка причетна до рейдерських захоплень. Також встигла побувати адвокатом Портнова.

У цієї особи найбільш брудна історія з клану Портнова, яку ретельно приховували.

Олена пропала безслідно! Допоміг знайти Олену ії іденитифікаційний код, який, нащастя, не змінюється після зміни призвіща. Її нове призвіще — Ісаєвська Олена Володимирівна, судья скандального Печерського районного суду м.Києва.

censor_blogs_content_big (3) censor_blogs_content_big (4)

На саму Ісаєвську знайшлась інфа, яка всплила на сайді Дорожного Контролю. Так вона притягала активіста ДК до адміністративної відповідальності. Після винесення нею рішення, на форумі активісти обговорювали питання подання апеляції по даному рішенню, але через тиждень після появи інформації на Ісаєвську в інтернеті, викрали та побили Шапошнікова!

Підозрюю, що до побиття Ростислава Шапошнікова, засновника сайту Дорожний Контроль, має відношення саме Андрій Портнов, адже під загрозу потрапила його сестра, а така публічність могла б розкрити її відношення до самого Портнова.

censor_blogs_content_big (5)

Сама Ісаєвська володіє будинком у кортежному містечку Северинівка, який цікавим способом прихований!По сусідству будинком володіє Портнов Володимир ( тато, пенціонер, який все життя пропрацював водієм). По адресах, які вказані в документах, немає ні вулиці, ні будинку, тільки по кадастровому номеру вдалось побачити де саме знаходяться вказані елітні будинки!

censor_blogs_content_big (6) censor_blogs_content_big (7) censor_blogs_content_big (8)

Рідні сестрички Портнова, були його помічниками Нардепа https://posipaky.info/

Сподіваюся, що моє рослідування стане у нагоді нашим правоохоронцям.
Інформація опублікована мною часткова, далі буде цікавіше …

Цензор

Добавить комментарий