Сергей Иванов: Проверка законности приобретения квартиры Лещенко была фиктивной

лещенкооЖурналист Сергей Иванов, весьма огорченный результатами расследования “квартирного дела Лещенко”, считает, что проколовшийся на покупке жилья Сергей Лещенко вышел сухим из воды благодаря чрезмерно повышенной “лояльности” чиновников НАБУ к его персоне. Именно этот факт подвиг его на написание объемной заметки, где он в открытой форме сообщает о своих подозрениях. По его мнению, расследование было вообще фиктивным, поскольку следовали примитивно подсчитали все доходы нардепа за 10 лет и заявили, что сумма превышает стоимость жилья. При этом они совершенно не приняли во внимание тот факт, что за эти 10 лет Лещенко и прочие причастные совершали разнообразные траты, в том числе достаточно объемные.

В частности, возмущенный Иванов написал следующее:
“Ситник повідомив, що кошти були отримані з легальних джерел, оскільки нардеп їх позичив у осіб, чиї доходи перевищували витрати. І тут виникає цілком логічне запитання: чому НАБУ вивчило лише доходи Лещенка, Притули і Топольської, але при цьому не досліджувало витрати? Очевидно, що для вирішення цього питання важливим є саме залишок коштів станом на кінець літа 2016 року, а не сума доходів за 10 років. Складно повірити, що кожен із фігурантів перевірки за 10 років нічого не витратив, а займався виключно накопиченням. Проте, висновки НАБУ ґрунтуються саме на такому припущенні, хоча, за даними Кабінету електронних сервісів Мінюсту України, раніше Лещенко вже отримував у власність квартиру”.

Дополнительно он сказал, что “…брифінг Ситника (Подробнее читайте: АРТЕМ СЫТНИК. СЫТАЯ ЖИЗНЬ ГЛАВНОГО АНТИКОРРУПЦИОНЕРА) продемонстрував, що НАБУ фактично є ангажованим органом, який може спокійно покривати злочини лояльних до нього політиків, і в цьому сенсі нічим не відрізняється від інших правоохоронних органів, просякнутих корупцією та специфічними особистими стосунками з різними представниками українського політикуму… за таких обставин про її об’єктивність, повноту та всебічність узагалі краще не згадувати. Суцільний саботаж!”.

Подробнее читайте: АРТЕМ СЫТНИК. СЫТАЯ ЖИЗНЬ ГЛАВНОГО АНТИКОРРУПЦИОНЕРА

SKELET-info

Добавить комментарий