Прокурорські розцінки – 2: чернігівські підприємці нарешті згадали як з них вимагали гроші на будівництво

В жовтні 2013 року сайт ПіК опублікував матеріал «Прокурорські розцінки» в якому мова йшла про значно занижені розцінки на добудову мансардних поверхів приміщень міської та обласної прокуратури.

У відомстві заявили, що перебудова приміщення Чернігівської міської прокуратури обійшлася бюджету в 57 881 грн., а обласної в 94 685 грн. Тобто, за такі гроші можна було розібрати дах, побудувати ще один мансардний поверх, знову перекласти дах, провести електрику, зробити інші оздоблювальні роботи в середні приміщення.

І ось коли пройшов майже рік, змінилася влада після «Революції Гідності», чернігівські підприємці розкрили таємницю як чернігівській прокураторі вдавалося за такі кошти здійснювати масштабне будівництво.

За словами представників чернігівського бізнесу, прокуратура розсилала «рахунки щастя» і вимагала з підприємців оплачувати виконання тих чи інших видів будівельних робіт.

Ось що заявив місцевий підприємець Андрій Склярець під час зустрічі з новим прокурором Чернігівщини Володимиром Стеценко:

«Мабуть тут немає жодного підприємця, який би не отримав обов’язків рахунок для сплати за будівництво цокольного поверху прокуратури. Наприклад в мене рахунок, який підприємць відмовився сплачувати на 37 тисяч гривень. Тут світильники, кабелі, коробки і таке інше»

Сьогодні підприємці просять нового очільника обласної прокуратури розібратися зі своїми попередниками.

Нагадаємо, що за часів президента Януковича Чернігівську міську прокуратуру очолював чернігівець Валерій Карась, а обласну луганчанин Максим Говоруха. Вони звільнилися з посад після втечі Януковича в Росію.


Чернігівщина: події і коментарі

Добавить комментарий