Про діючі схеми Іванющенка та їх лобіста у ВР

Щиро: до Юрія Іванющенка в мене своє особисте ставлення, я вважаю, що він причетний до замаху на вбивство мене під час Майдану.
Однак я намагаюся не плутати особисте та державне. І це не особисте: Іванющенка я ненавиджу, бо він грабував та знищував мою країну (це він був причетний до організації ескадронів смерті під час Майдану та сепаратистських заколотів на Донбасі).
І хоча після втечі Іванющенка в Монако вже пройшло багато часу проте я стикнулася з тим, які живучі злочинні схеми, які він породив. Вони продовжують працювати, тримаючись на його менеджерах, які навіть пролізли в нинішню владу. Ось конкретне прізвище: фракція БПП дала притулок нардепу — людині Іванющенка Олегу Недаві. Спеціально сконцентруюсь на цій особі, бо Недава є нині критичною точкою, якщо в неї вдарити, всі схеми Іванющека підуть тріщинами.
Тим паче це потрібно, бо менеджери Іванющенка не пішли в самостійне плавання, а захищають інтереси боса. Завдяки їх зусиллям, зокрема і Недави, в генпрокуратурі Яреми був народжений офіційний лист в якому йшлося про те, що кримінальне переслідування Юрія Єнаківського не ведеться, і це дало можливість юристам Єнакіївського зняти арешт з його рахунків за кордоном.
Звідки взявся цей Недава? В Україні продовжує працювати бізнес так званих «братів Аврамових». Чому «так званих», тому що Аврамови ніколи не були самостійними фігурами, вони були лише менеджерами Іванющенка. Тобто ніколи не існувало ніякого «бізнесу Аврамових» — був бізнес Іванющенка. І саме це бізнес зараз провів у Верховну Раду свого лобіста Олега Недаву. У фракцію БПП Недаву взяли тому, що Аврамови впливові в Одеській області та в тій частині Донбасу, що нам залишалася. Однак, маючі політичні координати в БПП ця особа безумовно автоматично має можливості захищати злочинний спадок Іванющенка.
Ось кілька доказів, що Недава пташеня єнакіївського бізнес-гнізда, особа з найближчого оточення Іванющенка.

Наприклад, всю епоху Януковича в схемах дерибану державних коштів активно світився фонд «Нові Технології». Якщо журналісти-розслідувачі десь в засновниках зустрічали цей фонд, це був червоний сигнал — обережно бізнес Іванющенка. Директором цього фонду є вище згаданий Іван Аврамов, а Недава там був віце-президентом. Засновниками цього фонду довгий час фігурували фірми «Rollexa Limited» та «Pallace Limited». Серед попередніх власників першої — Діана Іванющенко (донька), другої — знов таки — Іван Аврамов.

Також Недава був в керівництві інших відомих підприємств Іванющенка: «Єнакіївського коксохіму», Центральної збагачувальної фабрики «Вуглегірська». Він був ліквідатором (в інтересах Іванющенка) державної компанії «Луганськвуглепереробка». І все це не історія вчорашнього дня. В кількох злочинних схемах, які діють донині, і які я намагаюся побороти проти мене стоїть Олег Недава.
Утилізація землі

Зокрема, Недава активно лобіює Іллю Марчевського, який ЗАРАЗ намагається пограбувати країну на 300 млн. грн. і має плани на «розпил» ще 1 млрд.
Ілля Марчевський був головним «утилізатором» шкідливих відходів за часів уряду Азарова. Його фірма виграла тендери на загальну суму майже півтора мільярда грн. Разом з тим фірма Марчевського практикувала вивезення на спалення за кордон замість смертельно небезпечних відходів гексахлорбензолу — злегка забруднений грунт. Тому, що держава платила за утилізацію ГХБ єдину суму -35 грн. за кг., а ціна утилізації за кордоном залежала від вмісту хлору. Чим менше хлору чим дешевше. Тому мінекології рапортувало, що вивозить відходи з вмістом ГХБ 36-45 %, а за даними британського урядового агентства, в 2010 році у різних партіях відходів найбільший відсоток гексахлорбензолу складав 13%, найменший — близько… нуля. Тобто це було відверте, нахабне шахрайство — за скажені бюджетні кошти Україна відправляла у Великобританію тисячі тон ґрунту.
«Смотрящим» за цією шахрайською темою був Юрій Іванющенко — отримував відкати. Тому не дивно, що Недава зараз активно і публічно (можна прогуглити і-нет) допомагає Марчевському «видоїти» з України, ще 300 млн. грн., які буцімто місцева влада Івано-Франківщини заборгувала Марчевському за «липове» знешкодження гексахлорбензолу.
Нажаль окрім Недави у Марчевського є інші потужні лобісти. Це зокрема міністр екології Шевченко. Він є ставлеником газового барона нардепа Онищенка-Кадирова, який в свою чергу був менеджером Януковича, близький до Ставицького та знову таки Іванющенка. ЗМІ вже писали звідки взявся цей Шевченко: «Батьківщина» продала свою квоту міністра екології в уряді Онищенку, щоб розплатитися за борги передвиборчої кампанії.
Вся ця компанія лобістів зараз розгорнула масову інформаційну кампанію. Тисне на генпрокуратуру: Марчевському до сих пір не вручена підозра. Тому я про це все і пишу.
«Айдар» на службі Іванющенка-Каськіва

А ось ще один приклад лобіювання Недавою злочинних схем. Цей приклад геть з іншої сфери. Проте дочитайте до кінця і побачите, як все переплетено єдиними корупційними зв’язками.
В інтернеті за попередні роки є багато публікацій, як банда Юри «Єнакіївського» рейдерським чином захопила та знищила «Західінкомбанк». Зокрема, на цей банк були виведені кошти державного рефінансування і успішно вкрадені. Керували цим процесом члени спостережної ради «Західінкомбанку» від Іванющенка: Олег Недава та син Аврамова Сергій. В цей час банк через офшори був оформлений на сина Іванющенка Арсена.
Це вчорашні часи, а ось продовження з нинішніх.
Після революції до мене звернувся син колишнього власнику банку Роман Гаврилишин і попросив допомогти повернути хоча би вкрадене у його родини приміщення в Києві по вул. Горького (Антоновича),172.
У Романа були всі правові підстави: приміщення було оформлене особисто на нього, і суд підтвердив його право власності.
Однак, коли виконавча служба разом з Романом прийшла повертати законному власнику приміщення виявилося, що там…приймальня народного депутата Сергія Мельничука і бійці батальйону «Айдар».
Таким чином виконавча служба не змогла повернути майно людині, що стала жертвою «безпределу» Іванющенка.
Мельничук відмовився покидати приміщення аргументуючи це тим, що він витратився на ремонт і переклав відповідальність на Каськіва, який «пожертвував» батальйону «Айдар» це приміщення в Києві.
Зв’язок комбата «Айдару» Мельничука і Каськіва відомий давно. Однак зараз я отримала інформацію, що утримати вкрадене майно бійцями «Айдару» Каськіва попросив саме Недава.

І тут можна пригадати, що в часи Януковича Каськів, як керівник Держагенства з інвестицій працював якраз під Юрієм Іванющенком.
Ось трохи доказів. Наприклад, сайт «Наші гроші» ще в 2013 році друкував, як в Кременчузі Каськів підписав Меморандум про будівництво індустріального парку. Згідно з релізом Агенства, інвестором будівництва стала компанія «Overseas Merchandising Corporation Ltd.» (Лондон) і її президент Хемант Кумар Патак. На сайті, який був зареєстрований на ім’я цього пана він вказаний, як контактна особа ще однієї британської фірми — Industry east Europe investments Ltd., з суто британською фактичною адресою (зверніть увагу): «Marata str, 1,Yenakiyevo, Donetsk region».

Ця адреса -адмінбудинок «Єнаківського коксохіму», гніздо реєстрації цілої павутини фірм Юрія Іванющенка. А також ця так звана «британська фірма» до кінця 2010 року була засновником однієї з найвідоміших структур народного депутата Юрія Іванющенка — фонду «Нові технології», який ми вже згадували, як фонд, де віце-президентом працював Олег Недава. Тобто з Каськівим Іванющенко працював саме через Недаву.
Історія з приміщенням Гаврилишина показово ілюструє, як хитро бізнес Іванющенка захищає награбоване в часи Януковича.
Кіотські кошти

Як можна було злочинця брати в президентську фракцію? Адже він не перестає бути злочинцем і крутити злочинні схеми. Вище згадані корупційні історії були породжені в епоху Януковича, однак позаяк справедливість не відновлена, злочинці не покарані, а один з них навіть у фракції БПП, то ті схеми автоматично стають схемами нової влади. Моїми!!! Адже я член коаліції, значить я член «ОПГ».
А я не хочу. Тому я про це пишу. Якщо це була помилка — брати Недаву у фракцію, то помилки не треба ховати, їх ніколи не пізно виправляти.

Є жорстка необхідність — вигнати Недаву з БПП. А ще краще посадити.
Тим паче є за що. На офіційні сторінці сайту Верховної Ради вказано, що Олег Недава був директором «Карпатибудінвест». В 2012 році Дмитро Гнап надрукував журналістське розслідування, як ця фірма для Іванющенка «дерибанила» державні кошти, які мусили піти на утеплення шкіл та інтернатів(в яких вікна часто ставилися на кошт приватних благодійників, тому державні просто клалися в кишеню).

Гнап також писав: «що згаданий мільярд сімсот грн.. виділених на утеплення — це кошти Кіотського протоколу. «Те, що відбувається сьогодні не назвеш «нецільовим використанням». Це більше схоже на масштабне розкрадання» — йдеться в публікації Гнапа.
Аналогічний висновок був у звітах Державної фінансової інспекції (акт ревізії №07-23/44) та у звітах міжнародної технічної експертизи проведеної в кінці 2013 року, цитую: «факт невиконання будівельних робіт, передбачених у проектно-кошторисною документацією, в повному обсязі встановлений по КОЖНОМУ об’єкту».
Це було за президенства Януковича. Проте кіотські кошти ще лишилися. Вони знаходяться в розпорядженні міністерства екології, і до мене дійшла інформація, , що мінекології разом з Недавою взялися відмивати згаданого вище Марчевського не стільки для того, щоб отримати 300 мільонів «боргу» за гексахлорбензол, а для того щоб продовжити розпил кіотських коштів (мільярду).
Зокрема, планувалося завести ці кошти на рахунки ДП «Українські екологічні інвестиції», начебто на знешкодження шкідливих відходів (залишків гексахлорбензолу, та ртутного забруднення заводу «Радикал» в Києві). В тендерах повинні були перемогти фірми професіонала Марчевського, а далі все як раніше: прощавай мільярд.
І на останок — це табличка з журналістського розслідування Івана Гнапа, щодо утеплення шкіл, яке було надруковане в 2012 році (спеціально посилаюся не на свої журналістські розслідування). Тут показаний зв’язок компаній, що утримували кошти на утеплення з ключовими особами в тогочасному українському політикумі.
Зверну увагу: чорні квадратики — фірми які виграли тендери на 1.7 млрд. («Антіс трейд», «Содель», «Стройінвест 2007») наймали в якості підрядника «Карпатибудінвест», де директором був Недава. Тобто державні кошти з прокладок заходили в «Карпатибудінвест», а потім віялом на фіктивні структури, де знімалися готівкою, і зовсім трохи йшло безпосередньо на утеплення шкіл.

схема

В цій таблиці ми бачимо, що це були кіотські кошти з рахунків Державного агентства екологічних інвестицій, яким керував Владислав Якубовський.

Хочу звернути увагу, що нині цей пан частий гість в Міністерстві екології. Навіть ходить на офіційні наради.

А раніше він же був заступником директора фірми «Мезон-К», це фірма Єжеля-Іванющенка, яка годувала солдат в часи міністра оборони Єханурова.
Харчування армії

Отже ниточка привела нас ще однієї скандальної та надзвичайно актуальної теми. Адже клони фірми Іванющенка продовжують годувати армію до сих пір. І позаяк так все пов’язано, я не виключаю, що Олег Недава лобіює цей бізнес.
В цьому році послуги на харчування армії виграло 6 структур пов’язаних між собою, коріння яких уходить в бізнес-імперію Іванющенка. Хоча можливо після втечі з України Єнакіївського цей бізнес трохи роздробився. Адже фірми не демонструють єдиної цінової політики. Три з них перемогли на тендерах в мінобороні з адекватною ціною на послуги харчування, а три: «Геус-груп», «Артек-союз» та «Адмет-груп» істотно завищили ціни.
При чому «Адмет-груп» і «Геус-груп» одне й теж саме, з одним фактичним директором Аркадієм Генкіним (колишнім партнером українофоба Ігор Маркова), офісом і телефоном. А ось конкурували вони на тендері один з одним. Тому і ціна в тендерах, де виграв «Геус-груп» завищена в кожній порції харчування, як мінімум на 5 грн., та на 10 грн. вона вища ніж у переможця аналогічного тендера по житомирській області. При чому норми годування військовослужбовців у всіх однакові. Однак найдорожчий «Геус-груп» виграв тендерів міноборони на найбільшу суму -півмільярда грн.
Аналізуючи засновників «Геус-груп» -«Адмет-груп» чітко видна приналежність цього бізнесу до окресленого вище угрупування Іванющенка. Наприклад, засновником «Адмет-Груп» в 2013 році був Андрій Усенко, у 2012 рр. він же був засновником іншого годувальника армії ТОВ «Провідна продовольча компанія ЗС», якою до нього володів Дмитро Мєдвєдєв. Останній бізнес-партнер Миколи Присяжнюка, екс-міністр АПК, котрий є представником «єнакіївської» групи. Це же Медведев є засновником житомирської фірми ТОВ «Агран Інтерторг», найбільша частка якої належить «Житомирському м’ясокомбінату», яким в свою чергу володіє Микола Присяжнюк.
А ще цей же самий Мєдвєдєв був заступником генерального директора Держагенства екологічних інвестицій, яке «дерибанило» кіотські гроші через фірму Олега Недави.
Наш комітет Нацбезпеки і оборони зараз вимагає від «Геус-груп» знизити ціну на послуги харчування. Нас підтримують міністр оборони і відповідальні посадовці. Однак директор «Геус-груп», певно відчуваючи підтримку, веде себе надзвичайно нахабно. Сам вибрав час переговорів в міноборони, і сам не з’явився на сьогоднішню зустріч.
Однак проблема не лише конкретно в «Адмет-груп -Геус-груп». Ми маємо неефективну систему харчування армії. Ми маємо системну проблему: схема харчування армії була створена спеціально, щоб м’ясний бізнес Іванющенка-Присяжнюка отримав ринок для збуту продукції. Система створена таким чином, що лише фірми з їх пулу можуть перемагати на сьогоднішніх тендерах.
До речі, створена ця схема була в часи другого прем’єрства Януковича, коли міністром оборони працював Анатолій Гриценко. Одним із перших постачальників продовольства для армії стало ТОВ «Органіка плюс» в якої були дуже показові засновники. Зокрема Наталія Єжель, дружина в майбутньому міністра оборони Михайла Єжеля, тоді він обіймав посаду головного інспектора в міністерстві. Однак левовою частиною статутного фонду фірми володіла юридична структура : ТОВ «Міжрегіональний інвестиційний союз». Ця фірма належить до донецько-єнакіївської групи, яка разом із банком Владіміра Путіна в часи Януковича осідлала зернові потоки України. Саме з цього середовища виросли тодішній міністр АПК Микола Присяжнюк.
З 2007 року і по сьогодні армію годують клони цієї фірми. Нагадаю, ціна цього питання півтора мільярда грн. в 2015 році. Тому, мій комітет з національної безпеки і оборони взявся за проведення реформ у цій сфері. Особливо потужно працює секретар нашого комітету від БПП Іван Вінник.
Проте я переконана, що ми матимемо шалену протидію (ми вже її маємо!!!), якщо лобіст бізнесу Іванющенка Олег Недава залишатиметься в БПП. Тому я пишу цей блог.
А ще тому, що це шок — рік по Майдану, а доводиться продовжувати боротьбу з Юрієм Єнакіївським. Ще більший шок, що формально я в його ОПГ, адже в одній коаліції з його «шісткою».
Однак саме тому головне не опускати руки. Систему добре розвалювати з середини. Тут головне, хто перший. І ціна питання дуже висока. Вони можуть розвалити Україну. Я — їх мафію.

 

Цензор

Добавить комментарий