Очільниця департаменту культури КМДА не задекларувала свій бізнес

Керівник департаменту культури КМДА Діана Попова не задекларувала свою частку у ТОВ «Міжнародна інтелектуальна агенція». Про це стало відомо з даних Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Згідно з затвердженою формою подачі декларації про доходи, Попова мала надати інформацію про розмір внесків до статутного капіталу товариства, підприємства або організації – своїх та своєї родини. Однак у декларації чиновниці за 2014 р. у цьому розділі стоїть прочерк.

ПОПОВА-СТАТ-ФОНД-ДЕКЛАРАЦIЯ1

Утім, згідно з даними ЄДРПОУ, Діана Попова є співвласницею ТОВ «Міжнародна інтелектуальна агенція». Цю фірму Попова заснувала у 2003 р. разом з Галиною Щербаковою, частка чиновниці в статутному капіталі складає 50%.

Основним видом діяльності ТОВ «Міжнародна інтелектуальна агенція» є посередництво у торгівлі машинами, промисловим устаткуванням, суднами та літаками. Окрім того в переліку КВЕДів зазначені посередництво грошове та в договорах.

Нагадаємо, Попова стала директором Департаменту культури у жовтні 2014 р., до того три місяці була заступником директора цього ж департаменту і місяць була помічником-консультантом нардепа України, кого саме – невідомо.

Згідно з офіційною біографією Попова прийшла на державну службу з бізнесу – тривалий час працювала в приватних фірмах, окрім того, за інформацією ЗМІ, Попова працювала у родинній кінній фірмі «Магнат-М» (зараз ТОВ «Наталія-Альянс»). Діана Попова відповідала за бізнес-процеси, а її сестра Наталія Попова – за кінний спорт. Також донедавна Попова була співвласницею ТОВ «Театраль» (кав’ярні/ресторани)

У своєму інтерв’ю «Фокусу» Попова сказала, що її не лякає зарплата держслужбовця: «Звичайно, неможливо жити на зарплатню держслужбовця завжди. Але я відчуваю, що зараз можу собі це дозволити». Загальний дохід Попової за минулий рік згідно з декларацією склав 42 тис грн., де майже всю суму складає зарплата. При цьому жодних коштів на рахунку в банках чиновниця не задекларувала.

 

Наші гроші

Добавить комментарий