Нове провадження по злочинних діях депутата Сергія Алєксеєва

Сергей Алексеев

Сергей Алексеев

Як стало відомо, Дніпровський районний суд сьогодні видав ухвалу, щодо надання дозволу на отримання інформації що містить банківську таємницю,щодо кримінальної діяльності ТОВ «Блакитне Сяйво» (до зміни назви: Алєксєєв, Боярчуков та партнери), одним із власників та засновників якого є скандально-відомий депутат Блоку Петра Порошенка Сергій Алєксєєв.

В ЗМІ набула популярності інформація, що дане підприємство причетне до відмивання коштів на четверть мільярда гривень та несплати податків у розмірі 50 млн. грн.

Наразі компанія перебуває у стані банкрутства, що у правоохоронних органів викликає низку питань, щодо ознак фіктивності, задля неможливлення встановлення фігурантів злочинної схеми.

Враховуючи суспільний резонанс, міліція уже розпочала розслідування та відповідні слідчі дії.

Створюється враження, що питання корупції дійсно стоїть на контролі Президента України, який намагається продемонструвати не вибіркове правосуддя, тому працює і по своїх депутатах та політичних соратниках. Наразі найголовніше, щоб усі ці питання, були доведені до логічного чесного завершення.

Тому громадськість сподівається, що ГПУ забере дану резонансну справу собі, і її не буде відправлено у прокурорські «могильники».


Нагадаємо, що депутата Сергія Алєксеєва, окрім відмивання коштів, такоя звинувачують у підкупі та тиску на українську судову систему.


1 2 3

 

SKELET-info

Добавить комментарий