«Нове обличчя» української політики Сергій Шахов — «браток», який працював на Сашу Стоматолога

Про невипадкове обличчя в телевізорі, що нав’язливо вчить нас демократії.

1412226935_10388576_584993758294688_1390991747297195557_n
Будь-яка програма дій може лише формально покладатися на принципи, змістовні формули та об’єднавчі слогани. Лише у безжальному світі машин розписаний алгоритм може реалізувати будь-хто. «Гвинтики» найбільш ефективно працюють в диктаторських режимах, коли немає потреби думати, розуміти, відчувати.

Найскладніше працюють команди, створені на демократичних принципах, коли кожен з членів відчуває не тільки власну відповідальність, але і неодмінно вважає за потрібне принести в загальний результат свою ініціативу, позицію, думку.

Найвищий рівень прийняття управлінських рішень, на якому зараз знаходиться Президент України, потребує від нього не просто власної відданості, патріотизму, різнобічного бізнесового і життєвого досвіду. Він вимагає наявності ефективної команди. На глибоке переконання автора цих пострілів по клавіатурі якраз проблема з власною командою, а точніше, з її відсутністю, є однією з головних вад Порошенка, як політика.

Людина, про яку далі піде мова, не входить напряму до команди Порошенка. А точніше, не ідентифікується такою відкрито та публічно. Та й масштаб цього персонажу занадто дрібний для політики вищого ґатунку. Тим підозріліше виглядає просування цього чоловіка в медійному просторі в якості «нового обличчя». Отже, зустрічайте — Сергій Шахов. Так званий «бізнесмен», що мешкав раніше в м. Стаханові Луганської обл.

Уважні телеглядачі все частіше і частіше мають нагоду бачити це обличчя на своїх екранах, навіть у «топових» політичних проектах та шоу. Ефіри на espresotv, ТВі, каналі 112, запрошення на «Cвободу слова» ICTV і навіть на «Шустер LIVE». Останньою краплею терпіння стала програма на пропрезидентському 5 каналі «В кабінетах».

Скрізь одне й те саме- «ось представник проукраїнського Донбасу, людина, що протистояла владі «регіоналів» у страшні часи володарювання межигірського зека». Частенько додають- «це голос донбаського бізнесу, який не просто підтримує єдність України, але і власним коштом фінансує армію» і т.д. і т.п.

Сам персонаж очікувано примитівний в словарному запасі — «стариє еліти дєржацца за власть», «прішло врємя дать мєсто новим елітам», «нас угнєтал Єфрємов», «мірний план прєзідєнта Порошенка», «Дамбас-це Україна»…

Ось численні фото.

Так, так, ви не помилилися. Інавгурація Порошенка.


Ефіри.


Благодійні акції. Постановочні фотосесії.

Подарованих 15 бронежилетів для прикордонного загону. 30 аптечок батальйону «Луганськ». Справедливості заради.


Але. Але.

Навіть на власному сайті «нового обличчя» української політики (https://shahov.com.ua/o-sergee-shahove/biografiya/ ) жодної інформації про обставини, за яких була «отримана» вища освіта. Все тому, що кваліфікований кухар-кондитер, банально купував дипломи про вищу освіту вже будучи видатним «рєшалою» під дахом ПР.

Жодного слова ви не знайдете про «чудо-бізнес», який вивів Шахова спочатку на орбіту регіональної політики в якості депутата Луганської обласної Ради, а потім проклав дорогу в столичні коридори та банківські сховища. Лише піаразм про участь у виборчих перегонах і картинки з популістськими лозунгами, якими годували донбаських люмпенів 20 років.

Ким же є насправді Сергій Шахов? Почнемо з так званого «бізнесу».

Контрабанда через територію Луганської та Харківської областей. Так званий «бізнес», пов’язаний з виведенням безготівкових коштів у готівку. За період 2007-2010 років українськими митниками двічі затримувалися автомобілі, що намагалися пересікти митний кордон в напрямку Росії, нафаршировані готівкою. Суми сягали декількох мільйонів доларів. Це були гроші, з якими працював Шахов. Завдяки потужним зв’язкам «старших товаришів по партії», кримінальні справи були розвалені, поховані, а гроші, за вирахуванням «процентів за рєшеніє вапросов», були повернуті Шахову і Ко.

Після приходу до влади Януковича Шахов приймає активну участь в якості куратора в роботі одного з потужних «обнал-майданчиків», який працював за прямої участі та під прикриттям головних фігур «Сім’ї» — Артема Пшонки та Олександра Клименка в рамках так званої «Програми»- системного бізнесу по виведенню грошей в готівку, метою якої була повна монополізація найближчим оточенням Януковича цього незаконного бізнесу в Україні. «Програма» була розроблена Віталієм Захарченком, екс-міністром МВС, і реалізовувалася за участі найближчого оточення Януковича, під спільним «дахом» ГПУ, МВС, СБУ і Мінсдоху. Кожна «контора» отримувала свій процент, конкуренти жорстко знищувалися. На кінець 2012 року ринок обнал-послуг був монополізований «Сім’єю» на 70-80%.

До цього додавалися незаконні валютні операції по виводу активів за кордон, афери з використанням цінних паперів для тих самих цілей та уникнення оподаткування. Участь в каламутних схемах приватизації та подальшому знищенні місцевих підприємств, що йшли на металобрухт.

Ось фото з таємного офісу конвертаційного центру, що квартирувався в Києві, по вулиці Гончара. У списку постійних «членів клубу» наш «новоявлений політик» Шахов займає чільне місце і котирується навіть крутіше, ніж зіц Курченко.


Щодо політичної «дільності» персонажу. Дехто з журналістів помилково вважає Шахова креатурою Олександра Єфрємова. Все з точністю до навпаки. Сергій Шахов виступав на місцевих та парламентських виборах 2006-2012 року опонентом Олександра Єфремова та його ставлеників по стаханівським округам. Зараз Шахов сміливо роздає інтерв’ю про цю «ідеологічну та сміливу боротьбу з корупціонерами», які він нібито «проводив у часи диктатури». Всі ці дешеві казочки, розраховані на лохів.

Донбас 15 років знаходився під найжорстокішим пресингом Януковича і Партії регіонів. Запитайте у будь-кого зі справжніх та нечисленних опозиціонерів того періоду, або у відомих місцевих журналістів та блогерів. Всі вони майже гарантовано плюнуть в обличчя тому, хто назве Шахова «опозиціонером» зразка 2007-2012 років.

Своєрідним «досягненням» команди Шахова є відпрацьована технологія підкупу виборців та створення кандидатів-«двійників», коли за винагороду вони реєстрували в округах конкурентів єфремовським ставленикам, тим самим вводячи в оману виборців.

Але чому ж тоді Шахов грав таку роль «опозиційну роль»?

Саме відповідь на це питання знають одиниці. Справа в тому, що вже тоді, відразу після перемоги Януковича на виборах-2010, його син Олександр почав будувати власний політичний проект. Формально все відбувалося на персоналіях керівництва ПР і на їх ресурсах. Але «Саша-стоматолог» швидко виокремив найвідданіших покидьків- Арбузова, Захарченка, Клименка та ін. в «Сім’ю» не просто для локалізації грошових потоків на свою команду. Він був ідеологом поступового «злиття» ПР, яка неминуче втратила б електоральну підтримку на фоні знищення економіки. Саме тому і працювали оці «шахови». Вони створювали плацдарм для «нових облич» майбутнього «Блоку Януковича», в т.ч. і на Донбасі, намагаючись витіснити «старих донецьких». А на той момент одним з головних спікерів серед них став Єфрємов. Шахов не мав би шанса навіть рота розкрити, якби його «опозиційність» по відношенню до людей Єфрємова не підтримував би «Саша-стоматолог».

Про цього персонажа, що щиро пишається наявністю особистого запрошення на День народження Політика, Державного діяча і видатного оратора Януковича В.В., можна було б говорити багато і соковито. Але він того не вартий.


Зараз про інше.

Щиро хочеться запитати у шанованих журналістів. У Андрія Куликова, Миколи Вересня, Романа Скрипіна- хто вам порекомендував запрошувати цього мутняка в ефіри? Яка редакція назвала вам його прізвище в якості лідера громадської думки? На яких громадсько-політичних акціях Майдану чи постмайданівського періоду ви бачили в якості організатора чи хедлайнера цього мєстєчкового рєшалу, який настільки примітивний, що плутає в ефірі «Шустер LIVE» Маріуполь з Мелітополем?

Невже вам, шановна Лариса Губіна, не захотілося побачити порожню податкову декларацію цього «бізнесмена з нізвідки», коли він цитував, стоячи в своєму гламурному офісі, слова про «неможливість існування держави, в якій не сплачуються податки», що насправді не належать Джорджу Вашингтону?

Чому Шахов витрачає і власні, і спонсорські кошти людей, які переховуються в Росії за вчинені проти українського народу злочини, на власний піар та просування в політику? Тому, що «Сім’ї» конче необхідно мати «своїх» людей в Україні. Чим більше, тим краще. Їхнім бізнесам потрібні надійні перевірені куратори. І Шахов- один из них. Призупинивши в березні-квітні роботу конвертаційних центрів, представники колишньої влади вже майже повністю її відновили.

Прізвище цієї людини, з рівнем риторики поганенького учня середньої школи, недарма фігурує в якості тіньового представника Порошенка в регіоні. Як під час травневих президентських виборів, так і зараз, під час підготовки до парламентських. Пацани із раньшєго врємєні нікуди, нажаль, не зникли. Вони продовжують просувати своїх. Щоб «жити по-новому».
Справа дійшла навіть до того, що прізвище цього «братка» нашіптували Порошенку, щоб посадити його керівником Луганської ОДА.

Шановні журналісти!

Як відомо, профілактика завжди краще, ніж лікування захворювання в гострій фазі. Не створюйте фальшивих кумирів, випускаючи за гроші чи через недолугі вказівки керівництва в свої інформаційні продукти неперевірений контент, який старанно намагається тримати на обличчі маску «нового політика».

Тим більше, що в даному випадку, це більше схоже на питання власної гігієни.

…Сьогодні Шахов зареєстрований кандидатом в народні депутати. Іронія долі не забарилася- вчорашні «партнери-конкуренти» з Партії регіонів зареєстрували на виборчому окрузі, де балотується Сергій Шахов, його «копію-двійника». Лохторат значно зменшився в обсягах, на всіх бажаючих (ПР і залишки «Сім’ї») його може не вистачити. Тому політичні наперсточники намагаються бити один одного перевіреною зброєю.

Циля ЗИНГЕЛЬШУХЕР, uainfo.org

Добавить комментарий