Нероба Македон піариться на тому, що відкрив громадські приймальні

У Могилів-Подільському – найбільшому місті за чисельністю виборців серед виборчого округу № 16, де пройшов із рекордно низькою підтримкою Юрій Македон, з’явилися біг-борди із надписом, що відкрито аж 5 приймалень народного депутата Македона у районах округу. З чим це пов’язано і хіба цим мають піаритись нардепи, коли це, згідно чинного законодавства, їх прямий обов’язок і фінансування таких приймалень здійснюється із державного бюджету, а не з їх кишень.

борды македонский

На думку виборців, краще б депутат з’являвся частіше на окрузі і виборці мали б самі можливість йому сказати свої проблеми. Краще б Македон прозвітував про виконану роботу, бо відкриття приймалень – це не робота, а прямий обов’язок депутата. А на окрузі питань чимало – починаючи від зростання безробіття, росту цін, питання примусового об’єднання громад, надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям у отриманні посвідчення учасника АТО, компенсації за втрату годувальника, пільгове житло, корупція і т.д. Саме над вирішенням цих питань Македон, як член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя мав би займатись, а не піаритись.

македон демчак

Схожі питання задали Македону і активісти Громадського контролю, розклеївши по населених пунктах листівки із надписами:

1.      ВОРОГИ ОСВІТИ! Голосували за законопроект про оподаткування та позбавлення навчальних закладів землі.

2.      ДЕПУТАТИ-ЛЕДАРІ! Не виконали жодної обіцянки виборців. За 100 днів роботи не зробили жодного запиту, і не відкрили навіть громадські приймальні.

3.      ДЕПУТАТИ-БРЕХУНИ! Декларували домогтися зменшення кількості податків  для бізнесу та захистити його від необґрунтованих перевірок, натомість проголосували за здирницький закон про додаткове ліцензування певних видів господарської діяльності.

4.      ДЕПУТАТИ-НЕРОБИ! Обіцяли зменшити плату за ліки, а проігнорували голосування щодо звільнення від оподаткування лікарських засобів та медичних виробів.

5.      ПОЛІТИЧНІ ТУШКИ! Партійні перебіженці! Найбільші прогульники засідань Верховної Ради та Комітетів.

6.      ДРУЗІ СІМ’Ї! Кремлівські запроданці! Які не голосували за закони соціального захисту і надання пільг для учасників АТО та їх сімей.

7.      ДЕПУТАТИ-ШАХРАЇ! Земельні аферисти і махінатори.

8.      ДЕПУТАТИ-ЗДИРНИКИ! Батьки корупційних схем із відмивання 400 мільйонів та несплати податків через конвертаційні центри.

Виборцям куди цікавіше було б почути про саме таку діяльність нардепа, яка описана у листівці.

Пригадаємо, що Юрій Македон став депутатом із рекордно низькою підтримкою виборців – найменшою серед всіх мажоритарних округів України – всього 21 %. За нього віддало свої голоси приблизно 15 тисяч виборців, при тому, що кількість голосуючих більше 143 тисяч. Та і перемогу він здобув скандальним шляхом – із сумнівною перевагою у кандидата від БПП Стаднійчука у 34 голоси. Хоча, сам Македон доволі жорстко на виборах критикував БПП і все життя був у Батьківщині, але, видно, швидко все забув, коли отримавши мандат нардепа, ввійшов до президентської сили.

 

 

Элита страны

Добавить комментарий