НБУ профінансував на 200 мільйонів гривень… російський державний банк!

баблоСкандальний факт: у той час, коли іноземні банки вводять санкції проти фінансової системи Росії, країни-агресора, – Національний банк України фінансує державний російський банк.
Дійсно у це важко повірити, але у період з 7 до 11 грудня 2015 року НБУ рефінансував на 200 000 000 гривень «Промінвестбанк», 98 % акцій якого належить… російському «Зовнішекономбанку»! Відповідна інформація з’явилась на сайті Національного банку України у розділі «Кредити надані НБУ на строк більше 30 календарних днів».

Мабуть пересічний українець не дуже розбирається у правах власності банківських установ та ринку акцій, але у цьому випадку все дуже прозоро та зрозуміло.

Є такий російський державний банк – «Зовнішекономбанк». Або, якщо офіційно – Державна корпорація «Банк розвитку та зовнішньоекономічної діяльності («Зовнішекономбанк»). Цей банк є державною установою: 100% його акцій належить Російській Федерації.

Ось подивіться: Голова Наглядової ради банку – прем’єр-міністр Росії Д. А. Медведєв. А у складі Наглядової ради банку такі одіозні особистості як Шувалов, Дворкович, Улюкаєв, Хлопонін, Силуанов, Дмитрієв та інші – російські олігархи та інша нечисть. Варто нагадати, що проти конкретно саме цього банку, та деяких згаданих вище осіб зі складу його Наглядової ради, США та ЄС ввели санкції. І, відповідно, обмежили доступ до західних кредитних ресурсів.

Але хитрі банкіри, не без допомоги НБУ та вочевидь його керівництва, знайшли спосіб отримати кредит – вони його взяли… в Україні. Адже нібито український «Промінвестбанк» — насправді це дочка згаданого «Зовнішекономбанку», якому належить 98,60 % усіх акцій «Промінвестбанку»! Власне це не так вже й важко перевірити на офіційному сайті.

Ось така сумна історія. Американці та європейці грошей росіянам не дають, але українські банкіри завжди готові допомогти «братньому російському банку».

Ось ми тепер думаємо в редакції КНК Медіа: такий реверанс НБУ хто має розслідувати – СБУ, РНБО чи військова контррозвідка? Бо це вже не схоже на класичну «зраду». Це тяжкий злочин перед українським народом, за який відповідальні особи мають сидіти у в’язниці до свого скону…

P.S. До речі, а ви знаєте, що «Сбербанк Росії» відтепер в Україні перейменувався на… ВАТ «ОЩАДБАНК»? Тобто тепер, по суті, в Україні є два «Ощадбанки»! Нам це стало відомо, бо український ПАТ «Державний Ощадний Банк» (якому належать авторські права на назву «Ощадбанк») вже подав позов до суду про захист авторських прав.

Хто дозволив змінити назву банку держави-окупанта? Хто працює на ворога?

Комітет народного контролю

Добавить комментарий