Наркомафія у Кременчуку: під патронатом перевертнів у погонах

На території Полтавської області у м. Кременчук здійснюється розповсюдження наркотичних засобів без жодних протидій за допомогою перевертнів у погонах, а саме: головного фігуранта наркокортелю в м. Кременчуці, полковника поліції:

сурадеев
Сурадєєва Ігоря Олександровича 09.09.1980 р.н. уродженеця м. Кременчук, Полтавської області має у власності та користуються автомобілем Шкода Октавія д.н.з. ВІ 2829 ВА

а також його поплічника співробітника карного розшуку Управління карного розшуку в Полтавській області:

Скриля Юрія Степановича 07.04.1987 р.н., уродженця с. Пронозівка, Глобинського району, Полтавської області, проживаючого за адресою: м. Кременчук, провулок Героїв Бресту 85 кв. 20 телефон 098-115-21-02.
який виконує всі команди наркобарона Сурадєєва І.О. і його рідного брата:

Скриля Олександра Степановича 29.01.1985 р.н., уродженця с. Пронозівка, Глобинського району, Полтавської області проживаючого за адресою: м. Кременчук, квартал 274 б. 4 кв. 182 телефон 067-535-50-85,
який працює у відділі внутрішньої безпеки Полтавської області та прикриває своїх товаришів по наркобізнесу, а також колишніх працівників ДАІ теперішніх працівників патрульної поліції Полтавської області братів:

Акіменко Миколи Миколайовича проживаючого у м. Кременчук, телефон 097-273-17-27;

Акіменко Олександр Миколайович 07.03.1983 р.н. уродженця м. Кременчук, Полтавської області.

В мережі інтернет мається безліч статей журналістів та небайдужих громадських активістів, про злочинну діяльність вищезазначених осіб з розповсюдження сильнодіючого наркотичного засобу «метамфітаміну» на території міста Кременчука та Полтавської області. Про діяльність злочинного синдикату перевертнів у погонах можна прочитати у наступних статтях:

— https://vk.com/maidan.kremenchuk
— https://blogs.korrespondent.net/blog/events/3592501/
— https://communa.in.ua/rezonans/item/996-1448125681

rty

Мені стало відомо про нові обставини кримінального наркосиндикату Сурадєєва І.О. Так мені достовірно відомо, що в с. Максимівка, Кременчуцького району діє нарколабораторія по виготовленню сильнодіючого наркотичного засобу «метамфітаміну», куратором та спостерігачем якої є близький родич пана Сурадєєва. На даній нарколабораторії працює безліч наркозалежних осіб та потужності цієї лабораторії можуть сперечатись з містами мільйонного населення.
У кінці 2015 року у м. Кременчук відбулося отруєння 15 річної дівчини метамфітаміном і це є наслідком кримінальної діяльності перевертнів у погонах Полтавської області (так як окрім них на території м. Кременчука та Кременчуцького району ніхто не здійснює розповсюдження наркотичних засобів оскільки така діяльність одразу припиняється перевертнями у погонах шляхом нанесення тілесних ушкоджень та привласнення грошових коштів та наркотичних засобів котрі в подальшому реалізуються по власній мережі наркотичного синдикату).

Мається достовірна інформація про причетність працівників ДАІ м. Кременчука до наркосиндикату, які за допомогою своїх службових повноважень та впливу в м. Кременчуці забезпечують безперешкодне розповсюдження наркотику по території м. Кременчука, Кременчуцького району та області, шляхом прикриття автомобілів, які розвозять наркотичні засоби та користуючись тим правом, що крім працівників ДАІ ніхто їх не зупиняє, отримуючи при цьому велику долю від продажу наркотиків та життя на широку ногу. Слід додати, що Микола Акименко курсує по м. Кременчуку на новому автомобілі VOLKSWAGEN Passat CC д.н.з. ВІ 7787 ВМ

wwe

вартістю 30000 доларів США, а його брат Акименко Олександр на автомобілі TOYONALAND CRUISER PRADOд.н.з ВІ 1874, вартістю 40000 доларів США.

Закрадається питання звідки у ДАІшників такі автомобілі, які оформлені на підставних осіб та звідки кошти на щоденне відвідування найдорожчих ресторанів м. Кременчука.
Фото вищезазначених працівників ДАІ додається:

qq qqq

Крім того дані працівники ДАІ причетні до фальсифікацій ДТП та вимагання у мешканців м. Кременчука грошових коштів за керування транспортними засобами у нетверезому стані та скоєння ДТП, про що свідчать особи, ім’я та прізвища яких на даний час я не можу розголошувати, так як вони є свідками кримінального провадження.

Про факти вимагання грошей у водіїв м. Кременчука можна спитати майже у кожного другого мешканця м. Кременчук, та кожному відомі ці брати псевдодаішники наркосиндикату.
Факти щодо незаконної діяльності ДАІшників на даний час зафіксовано відповідними органами , які не входять до органів внутрішніх справ та в подальшому будуть оприлюднені після санкціонованого затримання даних осіб.
Слід додати і про братів Скрилів. Скриль Олександр був помічений у скандалі з катуванням затриманого. Це було доволі давно, але цей факт характеризує дану особу та нажаль правди правозахисники та адвокати не добились, так як правоохоронні органи покривають своїх перевертнів. Про дані факти можливо ознайомитись у наступному посиланні: https://yustinyustin.livejournal.com/57469.html

Крім того на даний час Скриль Олександр працює у відділі внутрішньої безпеки Полтавської області та кришує своїх товаришів по наркобізнесу, отримуючи прибутки та роз’їжджаючи по курортах. Звідки такі прибутки, коли заробітна плата сягає приблизно 3000-4000 грн.?

Фото додаються:

1 2Скриль О.С. їздить на автомобілі «Honda Civic» приблизно за 17000 доларів США д.н.з. ВІ 9699 АТ

Скриль Юрій є правою рукою Сурадєєва Ігора та виконує всі його забаганки. На даний час поки Сурадєєв відсиджується у м. Гадячі, Полтавської області на посаді начальника карного розшуку, Скриль Юрій виконує усі злочинні накази від імені свого боса та фальсифікує кримінальні провадження. При цьому роз’їжджаючи по м. Кременчуку на автомобілі «Кіа Спортедж» за 20 000 доларів США д.н.з. ВІ 2122 ВТ. Знову ж таки питання: звідки гроші при заробітній платі приблизно в 3000 грн.?

фото скрыль

Фото Скриля Юрія та його автомобіля:

и авто скрыль и авто

Крім того на сторінці Юрія Скриля, в мережі інтернет сторінка соціальної мережі ВКонтакте https://vk.com/id81461714, розташовано дивну картинку з підписом «БЕРКУТ МЫ ГОРДИМСЯ ТОБОЙ, НЕТ МАЙДАНОВСКОМУ БЕСПРЕДЕЛУ» за посиланням https://vk.com/id81461714?z=photo-62338399_323797282%2Fwall81461714_173 що підтверджується його фотознімками та друзями, дружиною Олександра Скриля, де вони сфотографовані удвох з братом.

Як така людина може працювати у новій поліції, коли вона під час МАЙДАНУ, коли помирали громадяни України, захисники ВІТЧИЗНИ пише про беспредел майдану та пошану беркуту, який вбивав наших побратимів?

В місті Комсомольську розповсюджуються наркотичні засоби за допомогою раніше судимого мешканця Комсомольська, якого знову ж таки покривають брати Скрилі, на час відсутності в місті пана Сурадєєва.

Хочеться додати, що після реєстрації кримінального провадження в іншому місті Полтавської області, пан Сурадєєв вирішив покарати всіх, хто проти його наркотичної діяльності, шляхом внесення недостовірних відомостей до кримінального провадження з метою проведення несанкціонованих обшуків у громадян. Після чого, фальсифікуючи документи та погоджуючи їх із керівництвом поліції Полтавської області працівники провели ряд обшуків у м. Кременчуці, налякавши при цьому громадян. Більшість цих обшуків була безпідставною та незаконною і має намір помсти за боротьбу із наркоторгівлею. Документи про проведення даних обшуків та про осіб, які їх проводили передано до відповідних органів та будуть використані в кримінальному провадженні як докази. Потерпілі особи від обшуків на даний час надають пояснення відповідним органам з метою притягнення перевертнів у погонах до кримінальної відповідальності.

Крім того, Сурадєєв працює на даний час у м. Гадяч, де його сховав керівник поліції Полтавської області Бех О.В., так як він має фінансову заінтересованість у наркоторгівлі та жодні контролюючі органи не звернули уваги на той факт, що Сурадєєв підпадає під Закон України «Про очищення влади» так як затримував активістів майдану м. Кременчука, що зафіксовано на відеокамери та про що, безліч разів писали засоби масової інформації. Яким чином така падлюка працює у поліції та яким чином проводиться очищення влади та нової поліції. Скільки можна терпіти це беззаконня та свавілля. Опитайте мешканців міста про злочинну діяльність вищезазначених осіб, які охоче нададуть Вам також і відеодокази. Припиніть свавілля у м. Кременчуці та Полтавській області.

Ці повідомлення є каплею у морі, тому що, якщо ввести фамілію СУРАДЄЄВ у пошуку інтернет ресурсу все стане зрозуміло за 15 хвилин. Безліч активістів, журналістів та просто небайдужих людей пишуть про злочинну діяльність вищезазначених осіб, перевертнів у погонах поліції Полтавської області, та тільки лінивий не писав про це.

Виникає питання, яким чином реагує керівництво новоствореної так званої нової поліції на факти, про злочинну діяльність Сурадєєва та його команди, або другий варіант, воно отримує велику долю від розповсюдження сильнодіючого наркотичного засобу «метамфітаміну» полковником Сурадєєвим та його командою?

Докладніше про отруєння дівчини читайте тут: https://kremen.today/2015/11/25/15-letnyaya-kremenchuzhanka-popavshaya-v-reanimatsiyu-otravilas-amfetaminom/.

На початку 2016 року до мене надійшла інформація про те, що Скриль Олександр Степанович, щомісячно отримує хабарі з наступних суб’єктів підприємницької діяльності, що знаходяться в районі м. Кременчука під назвою Молодіжний:

• За реалізацію незаконно виготовлених лікеро-горілчаних виробів без ліцензії на право реалізації лікеро-горілчаних виробів
1. Кафе-бар «Світлана» м. Кременчук, проспект 50 річчя Жовтня 18;
2. Кафе-бар «Дракон» м. Кременчук, проспект 50 річчя Жовтня поруч з ринком «Аврора»;
3. Кафе-бар «Оковита» м. Кременчук, проспект 50 річчя Жовтня 20;
• За незаконний прийом брухту чорних та кольорових металів без дозволу на такий вид діяльності
1. м. Кременчук, вул. Радянської Армії 1Б.

До працевлаштування у відділ внутрішньої безпеки Скриль О.С. працював у підрозділах по боротьбі з економічною злочинністю та був керівником міського відділення міліції, що відповідала за район Молодіжний м. Кременчука та у цей раз «прибив» собі ряд підприємців котрі і досі «носять» йому хабарі. Хто відмовлявся давати хабарі Скрилю О.С. одразу попадали у розробку його рідного брата Скриля Юрія Степановича (на той момент співробітника УБОЗу) та його колеги Сурадєєва Ігоря Олександровича, які в свою чергу здійснювали «пресинг» вказаних підприємців.

У місті Кременчук мається безліч громадян та суб’єктів підприємницької діяльності, які постраждали від рук перевертнів у погонах котрі заробляють на реалізації наркотичних засобів, незаконно виготовлених лікеро-горілчаних виробах, отримання хабарів.

df dfdf dff dfff

По місту Кременчук мається безліч записів на будинках, парканах у жилих кварталах зазначених на фото, якими мешканці Кременчука, намагаються донести до компетентних органів інформацію, щоб останні звернули у вагу на факт розповсюдження наркотичних засобів співробітниками поліції.

Сергій Ялинчук

ОРД

Добавить комментарий