Нардеп просить Шокіна перевірити причетність Порошенко до викрадення людини

порошенкоНародний депутат Віталій Купрій просить Генерального прокурора Віктора Шокіна перевірити можливу причетність Президента Петра Порошенка до викрадення юриста Партії регіонів Олександра Величка.
Про це йдеться у заяві Купрія на ім’я Генпрокурора, передає прес-служба народного депутата.

Купрій пояснив, що під час перебування у м. Страсбург (Франція) йому стало відомо про те, що Порошенко і Величко були особисто знайомі. Ще за часів міністра закордонних справ Леоніда Кожари Порошенко як народний депутат входив до української делегації, котра проводила зустріч з представниками Європарламенту та посадовими особами ЄС, а Величко забезпечував юридичну та організаційну підтримку української делегації.

«Є всі підстави вважати, що Порошенко особисто знав Олександра Величка та користувався його послугами. Мені відомо, що за протиправним дорученням Петра Порошенка з політичних причин було об’єднано кримінальні провадження щодо вбивства співробітника СБУ у Волновасі та викрадення Олександра Величка. Зазначені кримінальні провадження в порушення вимог статті 216 КПК були передані для розслідування не в місцеві органи внутрішніх справ, а в Головне слідче управління СБУ» — підкреслив депутат.

Купрій нагадав, що після об’єднання цих справ спецслужби здійснили 26 арештів, а 12 затриманих, переважна більшість з яких є бійцями добровольчих батальйонів, наразі протиправно утримуються під вартою та фактично мають статус політв’язнів.

Також Купрій нагадав, що Величко звинуватив в організації свого викрадення колишнього заступника голови Дніпропетровської ОДА Геннадія Корбана, і ця справа була використана командою Петра Порошенка для політичного тиску на тодішнє керівництво Дніпропетровської ОДА.

За інформацією Купрія, зараз Величко, який був виконавцем низки злочинів режиму Януковича, переховується від слідства в Москві.

У зв’язку з усім вищевикладеним та враховуючи особисте знайомство Порошенка та Величка, депутат просить Шокіна допитати Петра Порошенка у цій кримінальній справі та провести слідчі дії для встановлення зв’язків між цими особами.

На думку Віталія Купрія, наразі найважливішим завданням є встановити мотиви, з яких Президент Петро Порошенко перевищив свої повноваження, віддаючи протиправні доручення правоохоронним органам.

 

АНТИКОР

Нардеп просить Шокіна перевірити причетність Порошенко до викрадення людини обновлено: 30 апреля, 2015 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий