Нардеп Игорь Луценко не может внятно пояснить наличие в декларации 1,5 млн

Игорь Луценко: министры откровенно игнорируют проблему коррупции

Игорь Луценко

В сети набирает обороты скандал с нестыковкой в декларации народного депутата от Батькивщины и общественника Игоря Луценко.
По словам известного журналиста Дениса Бигуса суть интеренет-разборок состоит в следующем:

«У нас тут скандал с декларацией Igor Lutsenko . В которой как-то появились миллиона полтора гривен. Это арифметическое новообразование заметил кто-то в фейсбуке (простите, не помню кто), потом кто-то отрепостил, потом подключились «тысячнеги». Игорю начали задавать вопросы. Игорь начал банить, вместо того, чтобы дать ответ на вопрос.
В итоге Pylyp Dukhliy попросил Dmytro Gnap спросить у Игоря о несостыковке. Игорь дал ответ, который ситуацию не проясняет. А кроме этого обвинил Гнапа и, заодно, Vitaliy Shabunin, юристы которого проверяли декларацию Игоря, в «заказе», — пишет Бигус.

декл декл1 декл2

В свою очередь журналист Слідства.info Дмитрий Гнап не смог получить от нардепа Луценко внятного ответа относительно неожиданно появившейся в декларации крупной суммы.

«Бо, навіть, якщо й справді, частину коштів (близько мільйона) він тримав на депозиті своєї родички, то як пояснити походження решти грошей — близько 1,5 мільйона, на які було придбано дачний будинок? Чому цих коштів не було в декларації за попередній рік? І звідки кошти на оренду квартири в 102 кв.м.?
Відтак, ми звертаємося до Ігоря Луценка з проханням оприлюднити документи на купівлю-продаж його нерухомості. І пояснити докладно походження всіх коштів за останній рік його депутатської каденції.
В разі відмови Ігоря, юристи Центру протидії корупції звертатимуться з відповідною заявою до прокуратури та суду. Але, я сподіваюсь, що до цього не дійде», — считает Гнап.

Сам Игорь Луценко утверждает, что это деньги вырученные за продажу недвижимости, еще до его «депутатства»:

«Дякую Дмитро Гнап за нагадування – виявляється, з’явилися питання по моїй декларації за ті періоди, коли я не був нардепом.
Отже, майже два мільйони грн. – це з продажу нерухомості. Один продаж був у 2011, це земельна ділянка, другий – у 2012-му, квартира. Частина цих грошей була на депозиті на ім’я моєї близької родички до втечі Януковича. Інші 800 тисяч завжди були у банку на моє ім’я.
До слова, операціями з нерухомості я займавсь з 2003 року, першу ділянку купив за 4 тисячі доларів під Києвом. Десь ця справа успішна, десь – не дуже. Приміром, частина залишилася на окупованих територіях((( Також маю частки у різних юридичних особах, якими, звісно, зараз особисто не керую.
Зауважу, що у 13-му році я не був на жодних державних посадах, мав тому навіть теоретично під корупційний дохід це неможливо підвести.
Депозит приносить проценти і зараз, я навіть донедавна міг дозволити собі доплачувати помічникам-консультантам. Зараз ситуація міняється, на жаль.
Якщо є якісь запитання – уточнюйте. Як каже Дмитро, я сам вибрав роль політика)».

 

Однако глава Центра Протидії Корупції Виталий Шабунин обратившись к юристам возглавляемой им организации, версию Луценко подтвердить не смог:

«Стосовно декларацій народного депутата Igor Lutsenko. Маємо неприємну ситуацію. На прохання мого колеги Vitaliy Shabunin, юристи Центр Протидії Корупції вивчили ці декларації. І вони кажуть, що пояснення Луценка про походження коштів непереконливі. А це значить, є підстави його підозрювати або в незаконному збагаченні. Або у внесенні недостовірних відомостей в декларацію», — сообщает Дмитрий Гнап.

бигус луценко гнап луценко луценко

 

SKELET-info

Добавить комментарий