Нардеп Андрієвський пробує легалізувати майже 3 млн. грн. та коштовності

Дмитрий Андриевский

Дмитрий Андриевский

Народний депутат України, член партії БПП (у минулому бютівець) Дмитро Андрієвський протягом останнього місяця почав активно дописувати  свої статки у власну електронну декларацію за 2015 рік. Зокрема, останні доповнення політик вніс 18, 27 січні і 31 січня поточного року. Про це повідомляє сайт Антикор.

Д. Андрієвський додекларував коштовний подарунок від олігарха, колекціонера витворів мистецтва  Ігоря Вороніна вартістю понад 115 тисяч гривень. Останній за версією Форбс має статок у розмірі 99 млн. доларів.

Також нардеп дописав ще один подарунок за 11900 грн. від невідомого громадянина України.

Далі Андрієвський додекларував повернення поворотної фінансової допомоги від компанії ТОВ «Управляюча компанія «Інтеко»  у розмірі 367000 грн.

І та ж сама компанія  повернула Андрієвському ще 1100000 грн поворотної фінансової допомоги. В цілому виходить, що «щедрий» Андрієвський «безвоздмездно» допоміг бізнесу аж на 1,47 млн. грн. Та як далі з’ясувалося, насправді, допомагав він не комусь,а , власне, сам собі коханому… Адже, згідно даних Реєстру юридичних осіб Андрієвський особисто є засновником ТОВ «Управляюча компанія «Інтеко» (37888829) разом зі своїм братом. Тож,така схема благодійних допоміг більше схожа на схему легалізації готівкових коштів у великих розмірах, тим паче, якщо аналогічні позики відсутні у деклараціях Андріївського за попередні роки.
Цікавим також є і факт, що у декларації Андрієвський оцінив свою компанію «Інтеко» всього на всього у 5000 грн!

Розмір статутного капіталу «Інтеко» складає 100 тис. грн. Займається компанія торгівлею зерном, насінням, кормами для тварин, тютюном тощо. Також за КВЕДом  має право на надання консультативних, лізингових та бухгалтерських послуг.

«Інтеко» виявилися не єдиною фірмою, якій щедро допомагав грошима Андрієвський.

Поворотною фінансову допомогу у розмірі 227000 грн йому також повернулоТОВ «Екотехбудсервіс»(будівельна компанія)   Ця ж компанія повернула нардепу ще 500000 грн. фіндопомги.  І потім ще 464000 тис. грн.  Сумарно виходить – майже 1,2 млн грн, які звідкілясь раніше узяв Андрієвський.

На останок політик  додекларував  повернення фін. допомоги від ТОВ «Ерде Девелопмент»  — у розмірі 143 тис. грн.

Якщо порахувати всі допомоги, якими Андрієвський спонсорує компанії, отримаємо суму у розмірі більше 2,8 млн грн.

Олег Бойко

Добавить комментарий