Начальник УМВС України в Полтавській області Бех не здатен контролювати свій підрозділ

Олег Бех

Олег Бех

Не встиг вщухнути шалений скандал з приводу протиправних дій працівників УМВС України в Полтавській області,  що мали місце під час затримання та проведення обшуку у Віктора Передерія, як міліцію Полтавщини приголомшила новина про затримання двох співробітників Лубенського МВ під час отримання хабара в розмірі 5000 гривень.

Здавалося б, сума хабара є досить незначною і не викликає значного суспільного резонансу, але насправді це не так! Цинізм ситуації полягає в тому, що міліціонери, які отримували неправомірну вигоду знаходились при виконанні службових обов’язків і мали  здійснювати виїзд на термінові виклики мешканців міста та району. Замість того, щоб сумлінно нести службу в добовому наряді, старший оперуповноважений Козленко та старший слідчий Андрусенко приїхали додому до мешканця м. Лубни, де і отримали неправомірну винагороду. Завдяки злагодженим діям відділу «К» УСБУ України в Полтавській області та ВВБ в Полтавській області перевертнів в погонах було затримано на місці злочину та вилучено неправомірну вигоду в розмірі 5000 гривень, і все це напередодні місцевих виборів, коли напруга в суспільстві досягла максимуму.

Не зважаючи на дані події, начальник УМВС Олег Бех, з притаманною йому зухвалістю коментуючи дані події, заявив, що ніби-то доклав зусиль для затримання перевертнів у погонах. Але насправді Олег Бех забув, що буквально напередодні особисто нагороджував одного з затриманих відзнакою за сумлінну службу. Таке зухвальство керівництва УМВС та некомпетентна кадрова політика призвела до масових затримань працівників на хабарах та під час вчинення злочинів.

Так, за останні місяці працівниками УСБУ було проведено понад три гучні затримання підлеглих полковника Беха. Навіть при простому аналізу досить легко вимальовується картина, що Олег Бех просто не контролює процеси в своєму підрозділі. Така нездатність керувати призводить до напруження в колективі та в громадському суспільстві.

Громаді Полтавщини потрібен професіонал, який швидко очистить ряди міліції від корупціонерів в погонах!

 

Алексей Розумовский для SKELET-info

Начальник УМВС України в Полтавській області Бех не здатен контролювати свій підрозділ обновлено: 26 октября, 2015 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий