Москаль довів причетність військовослужбовця «Айдару»до захоплення хлібозаводу (документ)

Айдар

Айдар

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на офіційному сайті голови Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля.

(подробнее о нём в статье Геннадий Москаль: многоликий генерал-матерщинник)

Згідно з повідомленням, у листопаді минулого року військові зайняли один із найбільших хлібозаводів на контрольованій Україною території Луганської області — ТОВ “УКР-ВЕРЕСК” у с.Петрівка, що біля Станиці Луганської. Вони привласнили готівку, яка там зберігалася, вигнали з роботи більшу частину працівників і самі зайнялися випічкою та реалізацією хліба. При цьому не платили ні за спожиті енергоносії, ні податки. Коли ж керівник області Геннадій Москаль зажадав від Міноборони вжити заходів для звільнення хлібозаводу, міністерство через свою прес-службу почало поширювати заяви, що військовослужбовці Збройних сил України до захоплення підприємства не мають стосунку.

«Захоплення хлібозаводу спричинило дефіцит хліба, його різке подорожчання та соціальну напругу в Станично-Луганському й кількох сусідніх районах», — заявив Москаль.

За його словами, «в області всі прекрасно знали», що цим “бізнесом” займався “Айдар”, яким тоді командував Сергій Мельничук.

«Злочинців вдалося вигнати з “УКР-ВЕРЕСК” тільки після наших вимог забезпечити нормальну роботу підприємства. За час захоплення “Айдаром” хлібозаводу завдані збитки більш, ніж на 2 мільйони 400 тисяч гривень. Відкрито кримінальне провадження за фактами розбою, незаконного позбавлення волі, незаконного заволодіння транспортними засобами, незаконного втручання в господарську діяльність та погроз відносно працівників правоохоронних органів», — розповів голова адміністрації.

Також Москаль опублікував відповідь МВС на його звернення, з якої випливає, що за фактом захоплення заводу відкрито провадження щодо військовослужбовця “Айдару” А.Лебедя, а також «його співучасника О.Сінельнікова», За словами Москаля, останній «був так званим добровольцем і мав видану керівництвом незареєстровану зброю — автомат Калашникова, гранатомет, пістолет і т.д.»..

1433230545-20381433230544-5823

 

УНІАН

Москаль довів причетність військовослужбовця «Айдару»до захоплення хлібозаводу (документ) обновлено: 17 января, 2017 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий