«Мнимый больной» Веселий сподівається на реванш

веселий

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський на день Святого Миколая почав звільняти корупціонерів в «Укрпошті». Але деякі вдало ухиляються від цього.

 

Коли міністр інфраструктури Андрій Пивоварський звільнив з посади в.о. генерального директора національного оператора поштового зв’язку «Укрпошта» Михайла Паньківа,  90 тисячний колектив «Укрпошти» сприйняв це, як історичний шанс вперше за історію України звільнити поштове відомство від корупційних схем.

Але на жаль, надалі очищення від корупціонерів пригальмувалося. Паньків пішов. А от його найближчий поплічник і помічник, організатор всіх корупційних оборудок для Паньківа, комерційний директор держкомпанії Василь Веселий уник (є надія, що поки що) звільнення і, головне, від відповідальності.

За час перебування на посаді з квітня 2014 року Василь Веселий вкрав у державної компанії щонайменше сотні мільйонів гривень.

І завжди уникав відповідальності за це. Справою Веселого займалася і ГПУ і СБУ. Навіть правоохоронці домоглися того, що суд одягнув на Веселого електронний браслет.

Але це не завадило Веселому вийти сухим із води.

Навіть більше, під час слідства Веселий не криючись придбав шикарне елітне авто марки «Бентлі», не криючись їздив на відпочинок і шикував у найдорожчих київських ресторанах.

І зараз, після звільнення Паньківа, Веселий «зліг на лікарняний». По закону, доки він на лікарняному, його звільнити не можна. Але Веселий перебуває не в ліжку з крапельницею, а їздить на «Бентлі» в ті ж ресторани.

І головне – шукає виходи на міністра Пивоварського, щоб залишитися при посаді. І знову гріти руки на крадіжках грошей з державної компанії.

Міністру інфраструктури, який зробив перший крок у боротьбі з корупцією, слід зробити і наступні. Не тільки звільнити «мнимого больного» Веселого та інших корупціонерів, а й ініціювати їх притягнення до відповідальності.

Тоді 90 тисячний колектив «Укрпошти» повірить у зміни.

Бо поки що, зарплата поштарки у селі 2000 грн, і не кожна їздить на велосипеді. А в цей час Веселий тільки за десерт в кабаку викладає 2000 грн, і їздить на «Бентлі».

 

Элита страны

Добавить комментарий