Мільярдер Гриб пристроїв 20-річного сина в Фонд держмайна

Вадим Гриб

Вадим Гриб

Рейдер та олігарх з російським капіталом Вадим Гриб, якого Українські кібер-війська викрили у зв’язках із терористом «ДНР» Пушиліним,знайшов спільну мову на вищих щаблях влади та продовжує плодити корупцію. За даними офіційного сайту Фонду державного майна, його 20-річний син Гриб Роман Вадимович став начальником управління з питань корпоративних відносин ФДМУ. Як стверджують наші джерела, цю начальницьку посаду юний геній державного менеджменту розглядає як трамплін для стрибка на більш високі посади у фонді. Наближається великий деребан держпідприємств, і Гриби хочуть бути біля годівниці під час роздачі.
Хоча син Гриба поки не встиг «прославитися», біографія та подвиги його батька добре відомі. Можна сказати, одіозні. Вадим Гриб закінчив школу в Єнакієвому, жив на одній вулиці з Януковичами. Свій бізнес започаткував у Тольятті, працював на Березовського і представляв інтереси цього олігарха в
якості радника Президента Росії з питань фондового ринку. Коли Путін, приведений до влади Березовським, розкулачив свого «генерального спонсора» і прогнав його з Росії, Гриб змушений був перебратися в Україну. Тут він почав бурхливу рейдерську активність, створивши для прикриття корпорацію із управління активами.
В різний час Гриб-старший був радником прем’єра Януковича та голови СБУ Валерія Хорошковського. Кажуть, що у нього є міцні зв’язки у Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку. Нещодавно з’явилися чутки про можливе призначення Гриба до СБУ. А тепер його син виринув у Фонді держмайна.
Президент Петро Порошенко неодноразово наголошував, що його пріоритетами є деолігархізація та боротьба з корупцією. Що ж це за реформи такі, куди дивиться керівництво Адміністрації Президента України, якщо до святая святих, управління активами держави у великих підприємствах України, за
вказівкою згори призначають сина одного з найодіозніших рейдерів бандитської епохи «лихих 90-х»?

В тему: Вадим Гриб. Его называли рейдером №1, но взяли на работу в СБУ
Всеволод Тіпало для SKELET-info

Добавить комментарий