Мер Полтави Мамай погрожував інспектору з благоустрою розправою

мамай

Старший інспектор по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Полтави Віталій Павлій написав заяву у міліцію. Згідно доказів, які він надав правоохоронним органам, міський голова Полтави Олександр Мамай погрожував йому розправою і змушував написати заяву на звільнення.

1

Селищний голова Рибців Віталій Павлій на посаді старшого інспектора по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Полтави працював з квітня 2014 року. За його словами, на початку вересня цього року міський голова Полтави Олександр Мамай вирішив серйозно з ним поговорити.

 

 

Зі свідчень Павлія, мера не влаштовувало те, що у себе на Рибцях старший інспектор у вільний від роботи час нібито агітував за іншого кандидата на посаду Полтавського міського голови. Мамай поставив перед інспектором ультиматум: або той працює на його передвиборчу кампанію, або пише заяву за власним бажанням і звільняється з роботи.

3
При цьому, як стверджує заявник, Мамай вирішив залякати Віталія Юрійовича. Він сказав, що у разі продовження поширення інформації про діючого мера Полтави, найме хлопців, які поб’ють Павлія.

Тому Віталій звернувся до правоохоронних органів, а саме у Полтавське міське управління УМВС України в Полтавській області. У своїй заяві Павлій виклав всі факти і додав доказ розмови – записаний аудіофайл з погрозами від Мамая. Селищний голова Рибців попросив вжити відповідних заходів і подбати про його безпеку.

2

Павлій стверджує, що розмова відбулася 2 вересня 2015 року в офісі мерської партії «Совість України», де проходить роздача цукру для пенсіонерів-іменинників (в рамках кампанії діючого мера). Мамай дав часу Павлію до 7 вересня, щоби той вирішив: або бере участь у його передвиборчій кампанії, або звільняється. У зв’язку з нервовим зривом, Віталій Юрійович пішов на лікарняний з 7 вересня. Доки він перебував на лікарняному, його посаду скоротили.

 

Андрій Терещенко, Антикор

Добавить комментарий