Матковський НЕ МОЖЕ перемогти БЕЗ ПІДКУПУ – ФАКТИ

матковскийНещодавно, один громадський активіст, що переметнувся до команди Андрія Матковського й вивчивши ситуацію зсередини, в інтерв’ю полтавському ЗМІ зазначив, що БЕЗ ПІДКУПУ Матковський НЕ МОЖЕ перемогти на цих місцевих виборах.

Зробити аналогічний висновок може кожен, кому до рук хоч раз потрапляла передвиборча газета «Про місто». На нашу електронну скриньку надійшов лист одного з полтавців, який побажав, щоб ми не називали його ім’я. Чоловік робить слушні зауваження, зокрема.

На першій шпальті фото Матковського на тлі «Солідарності» з гучним підписом, що Андрій Матковський іде на вибори міського голови від «БПП-«Солідарності».

1матк

Позаду стоять голова Полтавської ОДА Валерій Головко та його перший заступник, колишній регіонал, а нині — голова Полтавської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Питання: ЩО працівники, зокрема й голова Полтавської ОДА в РОБОЧИЙ час роблять у Корпусному парку разом із Андрієм Матковським? Ми розуміємо, підтримка, і все таке, але давайте кожен бюджетник піде зі своєї роботи на «сходняк» «Солідарності»… Що йому буде за таку самодіяльність? Звільнення?

Якщо Валерій Головко вважає, що він має право рекламувати провладну партію в робочий час, нехай покаже розпорядження Президента, де той дозволяє очільникові Полтавської ОДА займатися такою діяльністю. Держслужбовцю Головку, який утримується за рахунок наших із вами податків, не слід забувати, що підтримкою та рекламою будь-кого від може займатися у час відпустки, але не в робочий час.

«Останній Бастіон» звертає увагу СБУ України в Полтавській області та прокуратури Полтавської області на вищевикладені факти. Якщо ці структури не помічають очевидних порушень чиновників, то «Останній Бастіон» їх помічає й бореться з відвертим порушеннями законодавства. Чи в Україні деяким особам, зокрема Головку й Пісоцькому, закони нічого не значать і їх можна свідомо порушувати?

Далі дописувач відзначає, що Матковський починає виправдовуватися, мовляв, він залишається безпартійним. І це попри рекламу «Солідарності» на кожному кроці в місті й через кілька речень у тексті газети.

матк2

Але найголовніше, про те, що вже зазначав інший активіст: Матковський розуміє, що БЕЗ ПІДКУПУ НЕ МОЖЕ виграти ці місцеві вибори, тому починає маніпулювати думкою читачів, подаючи завідомо неправдиву інформацію. У газеті «Про місто» зазначено, що Матковського підтримують 30 218 полтавців (який точний підрахунок, ні більше, ні менше), але не подано жодних доказів цьому числу. Звідси робимо висновок, що Президента Порошенка підтримують 176 мільйонів українців, а у Китаї живе 23142352 мільярдів китайців. Бо ми так написали. Вірте цьому!

Якщо ви критично мислите, то засумніваєтеся в 2 останніх числах, то чому беззаперечно слід вірити в 30 тисяч людей, що підтримують Матковського? За підрахунками незалежних експертів із центру статистики, ця кількість завищена політтехнологами Матковського мінімум на 50%.

Також людині, що надіслала нам листа, не зрозуміло, чому Матковський запрошує до конструктивної співпраці колишніх регіоналів? Майдан стояв, зокрема й за те, щоб очистити владу від злочинного режиму Партії Регіонів, а Матковський почне протягувати цих злочинців до влади знову? Не забуваємо про Пісоцького, який стоїть позаду «Половинки» — він колишній регіонал. Такі люди нам потрібні, кажете?

Але після цього, Матковський таки видав мету цього виборчого походу – поквитатися з Мамаєм. Він так і говорить, цитата: «…цього року відбудеться реванш за 2010-й».

матк3

Тобто, Матковський приходить до влади не для того, щоб дбати про місто, а щоби взяти реванш у Мамая, адже той не дав «Половинці» дограбувати розпочате до кінця. Матковському потрібен реванш за політичну поразку. Усі наступні сторінки викривають недоліки нинішнього міського голови. Тільки 2 кольорові сторінки присвячені асфальтові й ремонту доріг від Мамая – темі, про яку говорять всі, кому не лінь, що вона вже сидить у печінках.

Після цього не тільки нам і дописувачу стає зрозумілим, що без підкупу Матковський не може виграти ці вибори, але й стає очевидною справжня мета «Половинки» на цих місцевих перегонах. Основна мета – не принести корсить місту й людям, а взяти реванш у іншого крадія міського бюджету та комунальної власності й позмагатися, то кого перекраде на посаді міського очільника.

У будь-якому випадку, тільки полтавцям 25 жовтня вирішувати, якого міського очільника вони хочуть бачити на посаді й, відповідно, за кого вони будуть віддавати свій голос.

 

bastion.tv

Добавить комментарий