Малін намагається утримати контроль над «Укрпоштою»

Александр Малин

Александр Малин

Стало відомо про «новорічний сюрприз» поштовикам від Маліна

Стало відомо про те, як відомий одеський хабарник і радник Прем’єр-міністра Олександр Малін намагається утримати контроль над «Укрпоштою» і завести туди оновлену команду корупціонерів.

 

Одеський хабарник Олександр Малін намагається утримати контроль над «Укрпоштою» і завести туди оновлену команду корупціонерів.

Про це у вузькому колі розповів один із членів команди Маліна – Василь Веселий, який поки що залишається на посаді заступника генерального директора з комерційних питань.

Новим генеральним директором «Укрпошти» Малін планує поставити свого земляка –колишнього заступника голови Одеської облради Дмитра Нікітіна.

Нікітін – створив в Одесі фірму-прокладку ГЕРЦ «Городской единый расчетный центр». Це монополісті, через якого проходили всі платежі одеситів за комунальні послуги. З кожного платежу ГЕРЦ залишав собі 2,4% — дуже прибутковий бізнес, враховуючи мільярдні обороти в ЖКГ. З цих грошей мав і частку Олександр Малін.

Ось цього «комунальника» Дмитра Нікітіна, управлінський досвід якого зводиться до керування одеською фірмою-прокладкою, витягає з Одеської Молдованки і намагається проштовхнути на посаду генерального директора «Укрпошти» недолюстрований радник Яценюка – Олександр Малін.

Виявляється, саме Нікітіна мав на думці Малін, коли казав, що гендиректором «Укрпошти» буде людина яку «ніхто не знає, проте вона не заплямована корупцією».

Але неможливо бути людиною Маліна і не бути заплямованим корупцією.

Заступником генерального директора «Укрпошти» має стати ще один одесит – старий знайомий Маліна і Нікітіна — директор Київської дирекції «Укрпошти» і депутат Одеської облради від Партії регіонів Володимир Гурков.

Гурков був розробником і організатором корупційних схем для попереднього керівництва «Укрпошти», яке днями вигнали з підприємства через низку гучних корупційних скандалів.

Веселого Малін теж обіцяв залишити в «Украпошті» на тій самій посаді.

Василь Веселий не приховує цю інформацію, адже за його словами «питання вже вирішене із міністром». Йдеться про Міністра інфраструктури Андрія Пивоварського, який вчинив мудрий антикорупційний крок, і звільнив попереднього в.о. ген директора «Укрпошти» Михайла Паньківа.

Невже новий міністр Пивоварський піддасться тиску корупційного лобі, і з «Укрпошти» корупційні схеми не зникнуть?

Навіщо тоді говорити про нову не корумповану команду на чолі країни? Колектив «Укрпошти» заслуговує на кращий подарунок на Новий рік, ніж той, що йому готує Малін.

 

Статья пришла в рубрику «ПРИСЛАТЬ СКЕЛЕТа»

 

SKELET-info

2 comments for “Малін намагається утримати контроль над «Укрпоштою»

  1. Олег Калганов
    31.03.2015 at 23:45

    Александр Малин и экс зампред Одесского облсовета Дмитрий Никитин – давние «деловые» партнеры. «Деловые» — в криминальном значении этого слова. Александр Малин в качестве заместителя губернатора с 2010 по 2013 годы прикрывал бизнес Никитина. За это последний носил ему деньги. А на самом верху криминальную смычку Малин-Никитин-Ткач прикрывал нынешний мер Одессы, тогда нардеп от ПР, Геннадий Труханов. Естественно, тоже не бесплатно.

  2. Олег
    19.04.2015 at 10:07

    Одесситы Дмитрий Никитин и Александр Малин не только коррупционеры и взяточники, но и титушня региональная. Если Малин протащит Никитина — Яценюка просто надо сажать.

Добавить комментарий