Лещенко купив квартиру на гроші Кремля

Сергей Лещенко

З ДУЖЕ компетентних джерел підтверджено інформацію, що  відомий український антикорупціонер С.Лещенко плідно контактує з опальним діячем часів Януковича Портновим, який переховується в Москві. Та що там контактує – просить і отримує від Портнова реальну допомогу у вирішенні своїх питань в судових інстанціях.

Наприклад документально підтверджено, що саме Портнов і його люди допомогли Лещенко в судовому процесі по “маленькій” квартирці, придбаній народним депутатом на “взяті у борг” гроші.

Мовою звичайних людей така допомога називається надання юридичних або ж адвокатських послуг та  безумовно коштує грошей. Враховуючи статус учасників, рівень підтримки та досягнуті результати — то грошей чималих.

Доказом впливу Портнова на суд в інтересах Лещенко може служити електронне листування цих двох осіб.

Як можна побачити з листування, Портнов і його команда не тільки готували необхідні документи, координували позицію Лещенко в судовому процесі, його PR-кампанію але й надавали інсайдерську інформацію з українських судів.

Як ми всі розуміємо нічого в цьому світі не робиться за просто так.

Значить, Лещенко або найняв Портнова за гроші (що само по собі неймовірно) або у них інші, ділові, партнерські взаємовідносини (любовна лінія скоріш за все виключається). В такому разі залишається одне реальне припущення – Лещенко і Портнов працюють на одних і тих самих дуже впливових людей.

На користь цієї версії говорить і той факт, що виходячи з переписки, пан Портнов щиро зацікавлений в консультуванні анти корупціонера, приділяє цій справі значний час, зусилля і завжди знаходить хвилинку для найчеснішого нардепа сучасності.

Результатом взаємодії таких здавалося б повних антиподів як Портнов і Лещенко стало закриття 15 лютого Печерським районним судом “квартирної справи” народного депутата Лещенко, за відсутністю складу злочину.  Усі спроби НАЗК довести корупційну складову в діях нардепа були відведені судом.

Крім цього Портнов навіть поділився з візаві інсайдерською інформацією про відносини в стані колишніх регіоналів і привідкрив завісу таємниці над їх колишніми грішками. Це лишній раз демонструє їх спільність.

А от що дійсно слід вважати незрозумілим, так це проведення Лещенком з Портновим консультацій з питань захисту “хронічно хворого” Насірова від САП і НАБУ. Ви звісно ж пам’ятаєте цю історію з клітчатою ковдрою. Історію, в якій Насіров ховався в лікарні, але все ж був доставлений до суду. А у цей тривожний для Насірова момент Портнов з Лещенком обговорювали ось які питання. Як казав один російський пропагандист: “Совпадєніє? — нє думаю…” (особливу увагу приділіть даті повідомлень в месенджері).

Як на мене, дуже цікаво чому пройдоха-юрист з темним минулим Портнов і професійний революціонер — розслідувач Лещенко зненацька  так стурбувались Насіровим – між цими трьома діячами нібито нічого спільного немає?

Разом із тим, давайте розберемося хто ж допоміг Лещенку і Насірову, хто захистив їх від української Феміди? Хто має вплив  на Печерський суд? Взагалі хто такий Портнов і в чому його інтереси?

Портнов, що пройшов до парламенту за списками БЮТ, — юрист, головним клієнтом якого свого часу був Коломойський. Засновником компанії Портнова “Корпоративні технології” була структура “Привату” під назвою “Промрезерв”. Портнову приписують юридичний успіх в справі з Південним гірничо-збагачувальним комбінатом, який внаслідок його старань перейшов під контроль ”Привату”.

За часів президентства В.Ющенко А.Портнов працював і на фінансово-промислову групу “Приват”», і на Віктора Балогу, і на Юлію Тимошенко, яка з Балогою відкрито ворогує. Такий підбір клієнтів говорить про повну безпринципність і всеїдність Портнова. Особливу цінність Портнова для команди БЮТ в 2007-2009 роках представляли його теплі особисті стосунки з Інною Отрош — главою ключового в Україні Печерського райсуду Києва.

Крім того, Портнов з 90-х років активно працює з криміналітетом. Так, він причетний до діяльності луганської ОПГ відомого в області кримінального авторитета 90-х Валерія Доброславского (кличка Доброслав, Добрик), убитого в червні 1997 року. А якщо точніше, то до “бізнес-крила” ОПГ, яке безпосередньо займалося комерцією, приватизацією, а також створювало свої ЗМІ (“Луганськ-XXI століття” тощо) і просувало своїх людей у владу.

Підконтрольне Портнову рейдерське угруповання — одне з найбільших в Україні, а сам “геній рейдерства” проходив як обвинувачений у багатьох кримінальних справах, наприклад:

— по кримінальній справі про замах на вбивство (“справа Сахнацької”, дружини начальника слідчого управління Державної податкової адміністрації, яка свідчила проти Портнова в суді);

— по кримінальній справі про вбивство члена Комісії з цінних паперів А.Ромашко 29 жовтня 2001 року. (А.Портнов також входив до складу цієї комісії і перебував в конфлікті із загиблим);

— кримінальній справі про махінації навколо продажу “Будинку книги” в Києві (на вулиці Артема). Розслідуванням інциденту займалася Генпрокуратура;

— у кримінальних справах про організацію безлічі рейдерських захоплень чужої власності. Супроводжувалися захоплення мордобоєм і тілесними ушкодженнями, завданих представникам конфліктуючих сторін. Розслідуванням цих справ займається ГПУ, міліція, Державна податкова адміністрація.

Сьогодні ж цей одіозний юрист допомагає режиму Путіна душити Україну. В обмін на російське громадянство, Портнов розробляє для агресорів схеми поділу України, а також економічної експансії російського капіталу. Подейкують, що новий проект Конституції України, яку Тимошенко планувала презентувати в квітні 2014 року, був написаний Портновим в Москві “на коліні” — і враховував не тільки “хотєлкі” Юлії Володимирівни, але і деякі пункти “плану Путіна”. Так це чи ні, але перебування Портнова в Росії, після анексії Криму і початку конфлікту на Донбасі, розглядалося багатьма українцями вже як зрада і робота на Кремль.

Резюмуючи — Портнов — неприкритий ворог кожного патріота України, він не словом а ділом руйнує нашу країну. Але при цьому — зауважте — всією душею вболіває за благополуччя скромного і чесного українського борця з корупцією — пана Лещенко.

Навіть такий — дуже поверховий — аналіз ситуації з квартирою Лещенка та його взаємин з Портновим показує, що Лещенко напевне використовується росіянами. Проста логічна викладка — впливова людина з команди агресора (Портнов) витрачає свій ресурс для “розрулювання” проблем у демократа-антикорупціонера (Лещенко) демонструє абсурдність іміджу нардепа як патріота, незаангажованого розслідувача, борця з корупцією.

У плані роботи на росіян Портнова — питання в принципі зрозумілий і очевидний.

А ось той факт, що Лещенко це добре захована російська консерва в українському парламенті — ось це вже цікаво!

Чекаємо продовження!

Бажаючі можуть прочитати листування Портнова з Лещенком і зробити власні висновки.

В тему: Андрей Портнов: рейдерская история

Игорь Фомичев для «ОРД»

Добавить комментарий