Куприй через суд доказал, что Гройсман нанес значительный ущерб государству

гройсман

Владимир Гройсман

Виталий Куприй (подробнее о нём в статье Виталий Куприй. Шавка Коломойского получил заказ на устранение Порошенко) заявил, что выиграл суд у премьер-министра, который затеял с целью доказать явную ошибку последнего: по словам нардепа, Владимир Гройсман (Подробнее о нем читайте: Владимир Гройсман. Темные пятна в биографии спикера Верховной Рады) нанес убытков государству на сумму около 180 млн гривен тем, что неправильно начислял зарплату депутатам. Ошибочное начисление происходило целых два года:

“Гройсман неправильно нараховував депутатам зарплати два роки. Цим завдав збитків на 180 мільйонів гривень тому що ніколи не затверджувався кошторис Верховної ради. Я написав заяву про злочин. Виграв в нього суди. Судом встановлено, що він – порушник закону. І він з спікера піднімається на прем’єрське крісло. І це нормально в нашій країні”.

 

Помимо бухгалтерских претензий, Куприй обвиняет Гройсмана в коррупции, а точнее, в торговле руководящими должностями в госпредприятии Госгеокадастр: “У нас ще є таке ноу-хау, яке підтримав пан Гройсман. Це коли чиновник приступає до своїх обов’язків і в нього беруть заяву про звільнення за власною згодою. І на цій заяві не пишуть дату. Вона лежить в керівника, і в будь-який момент, коли настає певний час, людину звільняють, а посад продають. Це зараз стосується Держгеокадастру. У мене є з десяток, можливо, 15 заяв від керівників територіальних управлінь, яких людина Гройсмана, зараз вона перший заступник міністра АПК, на підставі цих заяв починає звільняти з служби тому що знайшлись інші люди, які більше заплатили за посаду”.

 SKELET-info

Добавить комментарий