Кримінальні скелети в шафі Валерія Пацкана

Валерий Пацкан

Валерій Пацкан очолює Рахункову палату України — найвищий контролюючий орган держави, що утворюється Верховною Радою.
Потрапив на таку високу державну посаду Валерій Васильович у 2018 за протекцією п‘ятого президента України Петра Порошенка, будучи депутатом його одноіменної фракції в українському парламенті.
Здавалося б, як головний аудитор країни, пан Пацкан має бути взірцем доброчесності і законослухняності. І він, дійсно, активно намагається створити собі такий імідж, постійно роблячи гучні заяви і «викриваючи» фінансові порушення в багатьох секторах.
Але все не так просто… «Праведний гнів» та «бурхлива діяльність» головного аудитора країни має трошки іншу мету — прикрити справжній, а саме кримінальний бік його життя.

Виявляється, що Валерій Пацкан є фігурантом двох кримінальних проваджень, повідомляє Антикор.

Перше з них під номером 42018000000002581 відкрито проти Валерія Васильовича НАБУ в 2018 році за підозрою у зловживанні ним владою та службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Існує інформація, що пан Пацкан як народний депутат України незаконно отримав від держави майже 300 тис. грн. компенсації на піднайом житла в той час як з 2016 року володів квартирою в Києві по вул. Саперне поле, буд. 12, кв. 21. НАБУ на початку 2020 року навіть підготувало В.Пацкану повідомлення про підозру, але з невідомих причин воно досі йому не вручене.

Друге провадження під номером 12019100000000973 з минулого року ведеться Національною поліцією України за підозрою в одержанні неправомірної вигоди в особливо великих розмірах під час проведення конкурсних торгів з придбання товарів та послуг для Рахункової палати України. Примітно, що і в цьому провадженні справа до повідомлення про підозру ще не дійшла.
Цікава ситуація, відповідь на яку, мабуть слід шукати у великих кабінетах Офісу Президента або Верховної Ради України, де пан Пацкан останнім часом постійно треться. Чи може все ще лишається дієвою протекція Порошенка? А може відповіді є в Офісі Генпрокурора чи ДБР або МВС чи Нацполіції, господарська діяльність яких дивним чином продовжує залишатись поза увагою Валерія Пацкана та підпорядкованої йому Рахункової палати України?

В тему: Мастер ударов исподтишка Валерий Пацкан: от закарпатского рейдера до главного счетовода Украины

Глава Счетной палаты Пацкан пытался спрятать от журналистов дорогие часы

От имени нардепа Пацкана у сирот забрали землю на объездной под стоянку для «Тойота Сервис Ужгород «Карат Мотор»

Олег Бойко

Подписывайтесь на наши каналы в Telegram, Facebook, CONT, ВК и ЯндексДзен — Только новые лица из рубрики СКЛЕП!

Добавить комментарий