Кадри вирішують все. Як Андрій Наумов може очолити СБУ

Старт нового політичного сезону в Україні обіцяє бути цікавим. Днями посади позбувся Василь Бурба — колишній начальник Головного управління розвідки Мініоборони України. І це, напевно, не останнє гучне звільнення. В Офісі президента активно обговорюють й інші можливі кадрові ротації найвищого рівня, пише Антикор.

Хто має піти, а хто — прийти?

За наявною інформацією, своїх посад вже незабаром можуть позбутися й керівники Державного бюро розслідувань — Олександр Бабіков і Олександр Соколов. Ймовірно, для того, аби перейти працювати у Мінюст. Хто очолить ДБР, не відомо. За наявною інформацією, кандидатуру керівника Державного бюро розслідувань просуває начальник Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрій Наумов, який має невдовзі очолити СБУ.

Новим генеральним прокурором може стати чинний керівник СБУ та давній друг президента Зеленського Іван Баканов. Якому, певно, однаково, що очолювати, адже профільної освіти він не має і в Збройних Силах не служив. При цьому саме Баканов допомагає Наумову просувати в керівні органи ДБР своїх людей, аби взяти Держбюро під повний контроль. Це і не дивно, адже силовик зі стажем, Андрій Наумов фактично керує СБУ замість недосвідченого Баканова.

Наумов — колишній начальник управління матеріально-технічного забезпечення Генеральної прокуратури України. Перейшовши в СБУ, ділок налагодив контроль десятка схем з відмивання коштів, контрабанди через кордон, тиску на бізнес, і отримує з того мільйони доларів щомісяця. Крім того, керівник внутрішньої безпеки активно розпродає посади у відомстві. Тож, очоливши спецслужбу, матиме просто безмежну владу над тіньовими схемами в Україні.

Хто за цим стоїть?

Ініціатором кадрових ротацій став Валерій Кондратюк — голова Служби зовнішньої розвідки й довірена особа глави ОП Андрія Єрмака. Колишній заступник глави Адміністрації Президента Порошенка, Кондратюк шляхом багатоходових інтриг зміг отримати з рук Єрмака посаду голови СЗР та ще й домогтись звільнення свого заклятого ворога Бурби. За це Кондратюк гарантував Єрмаку підтримку керівництва Демократичної партії США та пообіцяв познайомити главу держави з Джо Байденом, у якого за часів Порошенка підробляв особистим водієм.

Після звільнення Бурби Валерій Кондратюк зміг поставити начальником ГУР Міноборони свою маріонетку — Кирила Буданова. Ходять чутки, що після призначення головою СБУ Наумова Кондратюк планує поставити на чолі Служби зовнішньої розвідки податкового міліціонера Ігоря Шкурата, який раніше набивав кишені на посаді начальника Головного управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби, а зараз керує агентурним апаратом СЗР, і поновити в СБУ свого товариша по чарці Віталія Найду — колишнього начальника Департаменту контррозвідки.

У такий спосіб Кондратюк сподівається підпорядкувати собі (тобто, американській розвідці) усі три українські спецслужби – СБУ, ГУР та СЗР. Глава ОП Андрій Єрмак не заперечує, оскільки за це Кондратюк приструнити «вічного» міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Відтак, все, що залишається, аби кадрові ротації стали дійсними — правильне голосування у Верховній Раді. І тоді ділки рівня Андрія Наумова контролюватимуть спецслужби рівня СБУ, повністю підкоривши їх собі та спрямовуючи енергію підлеглих на реалізацію корупційних схем. Але ж українці, здається, не за це голосували рік тому?!

В тему: Ход Будановым. Зачем Зеленский отдал разведку специалистам по диверсиям времен Порошенко

Валерий Кондратюк. «Дембельский аккорд»

Почему Валерий Кондратюк работает на «клан Кацуб» и Шария?

Автор: Михайло Сенченко

Подписывайтесь на наши каналы в Telegram, Facebook, CONT, ВК и ЯндексДзен — Только новые лица из рубрики СКЛЕП!

Добавить комментарий