Громада Святошинського району Києва спалила паркан незаконної забудови. Найняті забудовником тітушки не допомогли (фото/відео)

В День знань громада Святошинського району Києва спалила паркан незаконної забудови на проспекті Перемоги 71а. Місцеві мешканці, неодноразово ламали паркан незаконної забудови. На минулому тижні, коли громада зібралася, щоб вкотре акцією прямої дії зупинити незаконне будівництво, — представник забудовника запевнив, що будівництво зупиняється на п’ять днів, для з’ясування всіх обставин. Не дивл​ячись на обіцянки, будівельники працювали вночі, навіть на вихідних. Цього разу громаду не зупинили навіть 24 тітушки з лопатами та вогнегасниками, яких забудовник найняв для охорони свого об’єкту.

Громада перекрила шлях пожежній машині та не дала змоги загасити багаття з паркану. Після Майдану часи змінилися, громада вже не розраховує на прокуратуру, міліцію і зупиняє незаконне будівництво самотужки.
P.S.Варто зазначити, що міліціянти, які приїхали на забудову, попри наполягання громади не встановили осіб «тітушок», деякі з яких, до речі, охороняли незаконну забудову Хмельницького теж в Святошинському районі на вул.Львівській.

 

2014-09-02_021204

2014-09-02_020758

 

 

SKELET-info

Добавить комментарий