Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко торгує посадами

Валерий Головко

Валерий Головко

Не для кого в країні не секрет, що на вищих щяблях влади йде протистояння команд Президента і Прем’єра. У нашій країні завжди так, тому громадяни давно вже до цього мали б звикнути, але якби не було як у тому прислів’ї «…пани б’ються, а у холопів чуби тріщать».

У ролі цих самих холопів опинились прості полтавці, які стали невільними заручниками політичних чвар.

Справа в тому, що в нашому благодатному краї, є два центра влади: Полтавська обласна державна адміністрація, яка за задумом повинна діяти від імені Президента, та Полтавська обласна рада, яка повинна діяти від імені громади.

Однак в наших реаліях усе спотворено, Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, номінально являючись членом Президентської команди, орієнтується на голову Уряду пана Яценюка, а голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, який керував виборами БПП до обласної ради, обійнявши посаду робить вигляд що діяльність Головко його не стосується. Це його особиста позиція, чи він виконує вказівку «з гори» невідомо, але залишається фактом те, що невідворотне розставляння на керівні посади в райдержадміністраціях людей Яценюка, бо гроші за це вже заплачені.

Може виникнути питання, і що ж нам простим полтавцям до того, що представник Президента піклується про політичні інтереси Прем’єра? Але в тому то й річ, що він це робить зовсім не безкоштовно, що само по собі є приниженням для громади, коли чиновник такого рівня нахабно продає посади, а окрім того, нові керманичі районів, з яких зібрали чималі кошти за призначення будуть намагатися їх повернути, вимагаючи хабарі від чиновників рангом по нижче, які в свою чергу будуть вимагати хабарі від простих полтавців.

Про яку владу у країні можна говорити, коли одні посадові особи області відкрито торгують посадами, і інші роблять вид що цього не відбувається. Корупція перейшла всі можливі межі, адже скуповують місця у владних кабінетах для членів команди Прем’єра, а продають їх члени команди Президента. При цьому купівля-продаж цих посад здійснюється за кругленькі суми, так посаду голову Полтавської районної державної адміністрації було продано за 150 000 доларів, посада голови Миргородської районної державної адміністрації коштувала 120 000 доларів.

Само собою, що як чиновник зі стажем Валерій Головко особисто гроші не збирав, цим питанням «займався» керівник його апарату Микола Білокінь, який мав необережність похвалитися своїми досягненнями, і частиною заробітку з цієї операції.

Загалом Головко було продано, посади 16 голів райдержадміністрацій. Так що шановна громадо, чекай змін, незабаром відбудеться масова зміна керівників районів, які у свою чергу змінять своїх працівників, і почнеться процес «відбивання» коштів за посаду.

Може насправді не все так і погано в країні, і є цілковитим збігом те, що представник Президента продає посади людям з команди голови Уряду, а голова обласної ради не перешкоджає цьому оскільки ще не освоївся на посаді, кажучи іншими словами політичний момент у цьому відсутній, але все одно прикро.

Виявляється що весь процес боротьби з корупцією це бутафорія, створення нової поліції та антикорупційного бюро, це лише для того, щоб «дрібних злодюжок ганяти», а справжні кити продовжують діяти за старими правилами.

Постає питання, за що боролись люди на майдані, заради чого загинули наші земляки?

Прасов Сергей Владимирович, Элита Страны

Добавить комментарий