Глава Демальянса Гацько не хочет, чтобы в Украину поступала электроэнергия. Требует наказать Укринтерэнерго

Глава партии «Демократический Альянс» Василий Гацько в своем блоге на Украинской правде призвал Арсения Яценюка «предъявить претензии» компании Укринтерэнерго за подписание договора на поставку электроэнергии Украине со стороны Российской Федерации. По его мнению, постаква электроэнергии противоречит интересам Украины, поскольку в документе указывается наличие «Крымского федерального округа Российской Федерации».

 

Предлагаем вам самостоятельно ознакомиться с заявлением Василия Гацько:

 

Щоб Яценюк не чекав до 12 години 20 січня, контракти по Криму (можливо)

 

В першій половині дня, 19-го нам передали копії контрактів по Криму. Ми не поспішали їх оприлюднювати, прагнучи отримати офіційні відповіді на надіслані раніше запити до Кабміну, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, державного підприємства «Укрінтеренерго».

Втім, уже ввечері, ознайомившись з дорученням Яценюка, в якому прем’єр-міністр країни просить профільного міністра до 12 години 20 січня «надати пояснення стосовно погодження договірних умов, які не відповідають інтересам України» та «надати матеріали на підставі яких погоджувалися умови зазначених контрактів та копії цих контрактів», стало зрозуміло, що причин сумніватися у справжності отриманих документів менше.

Отже, якщо копії відповідають оригіналу, то електроенергію українське державне підприємство таки постачає через російську компанію до «Крымского федерального округа Российской Федерации».

На документі від української сторони підписи:

В.о. директора ДПЗД «Укрінтеренерго» – Андрієнко Василь Миколайович

В.о. директора ДП «НЕК «Укренерго» – Касіч Юрій Петрович

Повторюсь, підписання з росіянами договорів по Криму – неприпустимий акт прийняття анексії нашої території. Вчиняти такі дії – стратегічна помилка. Кремль трактуватиме їх, як визнання Україною приналежності півострова до Росії. Повертати Крим під нашу юрисдикцію стане ще складніше.

У Кримінальному кодексі є розділ «Злочини проти основ національної безпеки України». В ньому, як мінімум, дві статті для таких випадків:

Стаття 110. Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

Стаття 111. Державна зрада

І, очевидно, вони не лише для підписантів, але й для міністра енергетики та вугільної промисловості – Демчишина Володимира Васильовича.

Служба безпеки України може вважати цей допис зверненням. Наявні матеріали передамо сьогодні.

А ще в мене запитання до Арсенія Петровича Яценюка:

Росія – країна-агресор. Зараз війна. Навіть в мирні часи енергетичні контракти з нею – питання політичне. Як так сталося, що в цих умовах прем’єр-міністр ознайомиться з договорами щодо анексованої території через 22 дні з моменту їх підписання в Москві?

Раніше я писав: Уряд має НЕГАЙНО спростувати чи підтвердити підписання договору по Криму.

Залишити відгук можна на моїй сторінці в фейсбуці.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

Василь Гацько
Голова політичної партії «Демократичний Альянс»

 

SKELET-info

Добавить комментарий