Герега та Шинькович. Головні прогульщики Верховної ради від Хмельниччини

Герега ШинковичВерховна Рада включила до порядку денного законопроект про скасування депутатської та суддівської недоторканності.

За відповідне рішення проголосували 297 народних депутатів.

Законопроект 1776 щодо недоторканності народних депутатів України та суддів вніс до парламенту президент Петро Порошенко.

Згідно із законопроектом, із Конституції мають буди виключені ті частини статті 80 Конституції України, якими передбачено гарантії депутатської недоторканності.

Як ідеться в проекті закону, суддя не може бути без згоди Вищої ради юстиції затриманий та заарештований до винесення обвинувального вироку судом, за винятком затримання при вчиненні або безпосередньо після вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину проти життя.

Від Хмельниччини всі нардепи проголосували за включення цього законопроекту до порядку денного парламенту. Відсутніми під час розгляду питання були Андрій Шинькович (фракція “Блок Петра Порошенка”) і позафракційний Олександр Герега.

 

ссылка на новость пришла в рубрику «ПРИСЛАТЬ СКЕЛЕТа»

 

Подписывайтесь на наши каналы в Telegram, Facebook, CONT, VK и ЯндексДзен — Только досье, биографии и компромат на украинских чиновников, бизнесменов, политиков из рубрики СКЛЕП!

Добавить комментарий