Герега не отримав конкурента від Порошенка на виборах і прокуратура теж зняла претензії щодо 5 гектарів на Оболоні

Герега

Господарський суд Києва наприкінці вересня зняв заборону ТОВ «Епіцентр К» на будівництво будівельного гіпермаркета на вулиці Полярній, 20 у Києві, де базується автобусний парк №6. Про це пише Вадим Стародубцев у «Діловій столиці».

Таке рішення суд ухвалив після того, як перший заступник прокурора Києва Олег Валендюк відкликав поданий у серпні позов. Прокуратура вимагала визнати недійсним розпорядження, підписане 21 травня цього року тодішнім главою КМДА Володимиром Бондаренком, про затвердження переможця конкурсу по залученню інвестора для будівництва торгового центру на вулиці Полярній, 20.
Переможцем стала фірма «Епіцентр К», яка належить народному депутату екс-«регіоналу» Олександру Герезі і його дружині Галині, яка на момент підписання розпорядження була секретарем Київради і виконувала обов’язки міського голови столиці.
На початку серпня суд заборонив проведення будь-яких робіт по знесенню будівель.
Свою позицію столична прокуратура мотивувала тим, що на базі автопарку розгорнуть мобілізаційний пункт і його знесення поставить під загрозу виконання указу президента про часткову мобілізацію. Та вже 28 серпня Оболонська райдержадміністрація визначила нове місце для розташування мобілізаційного пункту – по вулиці Богатирській, 11. Разом з тим у департаменті економіки та інвестицій КМДА повідомили, що «Епіцентр К» зобов’язався відшкодувати вартість знесених будівель на вул. Полярній, побудувавши і безкоштовно передавши у власність міста автобусний парк на Троєщині.
У підсумку прокуратура відкликала позов, дозволивши родині Герег побудувати їхній перший гіпермаркет на Оболоні. Під забудову вони отримали ділянку площею майже 5 га. Її ринкова вартість становить не менше 100 млн грн.
Від «Наших Грошей»
Нагадаємо, нардеп Олександр Герега (до втечі Віктора Януковича входив до фракції Парті регіонів) зараз балотується як безпартійний самовисуванець до Верховної Ради в окрузі №192 (Хмельницька обл., Дунаївці). У цьому окрузі з невідомих причин найретинговіша партія «Блок Петра Порошенка» не висунула свого кандидата. Також тут немає жодного широковідомого кандидата від інших провладних партій.

Наші гроші

Добавить комментарий