Фсбшник Кесаєв камуфлює свою причетність до «Мегаполісу»

12 січня патріотичні громадські організації заблокували монополіста на ринку дистрибуції тютюна «Мегаполіс-Україна» в шести містах України.
Приводом для обурення громадськості стала причетність підприємства до російської групи компаній Ігоря Кесаєва та «смотрящего «сім’ї» Януковича Бориса Кауфмана.

Хочу нагадати, за часів президентства Януковича, «Мегаполіс-Україна» стала монополістом та витіснила всіх дрібних дистриб’юторів х ринку тютюнових вироів. В свою чергу, «Мегаполіс-Україна» — дочка російського «Мегаполісу», власником якого є один з найвпливовіших російських олігархів, Ігор Кесаєв.

Кесаєв очолює благодійний фонд ветеранів ФСБ «Моноліт», ймовірно, що він фінансує й диверсійні спецоперації російських спецслужб зараз в Україні. В той же час, Кесаєву належить й російських збройний завод ім. Дегтярьова, який виготовляє стрілецьку зброю та снаряди для ПЗРК та ПТРК. Фактично, виходить, що Кесаєв заробляє в Україні гроші, які потім йдуть на знищення нашої державни.

Борис Кауфман — один з смотрящих Саші Януковича в Одеській області та в «Мегаполісі» зокрема.

Ми зверталися неодноразово щодо цієї ситуації до органів центральної влади, у відповідь отримували лише відписки.

Але поки Антимонопольний комітет України гальмує розслідування щодо того, що одна компанія займає більше 90% ринку тютюну, а Кесаєв швидко ховає свою власність, побачивши суспільний резонанс навколо компанії. Російський збройний барон намагається переконати нас, що його нема серед власників компанії, аби обійти можливе застосування санкцій.

Кесаєв вдався до цікавого, але передбачуваного кроку — змінив структуру власності «Мегаполіс-Україна» шляхом фіктивного продажу. Звісно, друзям.

Українську дочка «Мегаполісу» входила в структуру «Megapolis Overseas», яка в свою чергу входила до кесаєвськоі групи «Меркурій».

Коли нам вдалося привернути увагу до цієї теми, менеджмент компанії почав запевняти, що росіян серед власників нема, і прізвище Кесаєва чують вперше.

Зараз український «Мегаполіс» належить кіпрській «Megapolis Ukraine Investment Limited». Якою, в свою чергу, володіють іноземці та Кауфман.

censor_blogs_content_big

В цій угоді взяли участь дві особи, які співпрацюють с Ігорем Кесаєвим вже давно.

Розглянемо першого власника. Компанія «After Strand International LTD». Її стовідсотковий власник- Річард Фенхолз — в минулому інвест банкір.

Історія бізнес стосунків Фенхолза та Кесаєва дуже давня. Вже протягом десяти років інвест банкір виступав посередником в багатьох угодах для Кесаєва.

Так, в 2005 році за участі Фенхолза відбулася покупка 50% акцій компанії «Sibir Energy» російським олігархом. Річард Фенхолз був інвестгарантом та посередником зі сторони Ігора Кесаєва. За роботу банкір тоді отримав 12 млн. долл. Про прибуток не заявив податковим органам, не поділився з партнерами.

censor_blogs_content_big (1)

З того часу, можна сказати, Фенхолз та Кесаєв разом ведуть бізнес.

Цей самий інверстбанкір зявляється і сьогодні в історії зрозподілом «Мегаполіс-Україна».

Інша компанія, яка начебто стала новим співвласником «Мегаполіс-Україна» є «Vestigium Holding LTD, серед членів директорів цієї компанії є швейцарець Лео Маклафлін — теж давній партнер Ігоря Кесаєва.

Лео Маклафлін більш відомий на тютюновому ринку персонаж. Довгий час він працював в Philip Morris і представляв компанію в Росіі.

Саме за ініціативи Маклафліна «Мегаполіс» став першим дистриб’ютором Philip Morris в Росіі. Маклафлін ініціював і продаж частини «Мегаполісу»

. З 2010 року і на зараз, Маклафлін є членом Ради директорів російського «Мегаполісу».

censor_blogs_content_big (2)

Обидві зазначені нові компаніі-власниці «Мегаполіс-Україна» створені в кінці минулого року і зареєстровані на Кіпрі. Очевидно, що це було зроблено саме для камуфляжу фіктивної угоди. Їм належить по 24,9% українського мегаполісу, решта — Борису Кауфману. По суті, структура власності «Мегаполісу — Україна» не змінилась — лише замість Кесаєва з’явились його підставні особи.

censor_blogs_content_big (3) censor_blogs_content_big (4)

Такого плану покупка — чиста профанація аби обійти законодавство та можливі санкції. Власники новостворених компаній — не росіяни, то не має виникати питань щодо агресора. Цей муляж на думку ФСБшних бізнесменів має заспокоїти українців, які далі мають терпіти окупаційний бізнес і фінансувати таким чином агресію проти власної ж держави.

В тему: Кауфман-Грановский и их бизнес-интересы: аэропорты, водка, сигареты, банки, гостиницы

Источник:https://censor.net.ua

Добавить комментарий