Фермери і населення VS ОПГ владних Рейдерів. День 1

Skelet.Info о рейдерствоАдвокат Кирил Яковец на своей странице в Facebook сообщает о рейдерском захвате госпредприятия «Конярство України». Skelet.Info приводит его сообщение без изменений:

Вражає жах речей, які відбуваються в самій віддаленій частині Луганської області – Біловодському та Міловському районах.

Держава не просто нахабно і підло кинула місцеве населення у самого кордону: немає ні доріг, ні забезпечення, ні допомоги. Влада, нажаль, робить все можливе, щоб народ більше не вірив в її підтримку та захист.

Вже на протязі останніх 3 місяців місцеві фермери і населення тримають патріотичну оборону проти рейдерського захоплення підприємств і їх врожаю з боку можновладців.Вказану історію, яку ми обов’язково перевіримо, розповіли потерпілі та місцеві жителі. Хитрий план по захопленню фермерів вигадали олігарх Павлюк і повернений на колишнє місце «смотрящего» Януковича за державним кінним підприємництвом Згара.

Илья Павлюк

Вони вирішили за допомогою «дубинки» – Національної поліції і Офісу Генерального прокурора відібрати у фермерів урожай, який посаджений і вирощений Фермерськими господарствами «Криничне» та ТОВ «Діброва» на підставі ряду належних господарських договорів.

Єдиною помилкою фермерів стало те, що вони вирішили вкласти десятки мільйонів гривень в запущені і необроблені землі філій держпідприємства «Конярство України». Працівники підприємства на час посівних робіт не отримували заробітну плату на протязі 8 місяців, а вирощувані коні голодували та хворіли через відсутність догляду.

Однак, як тільки посаджені культури почали дозрівати, за втручанням можновладців у ДП «Конярство України» було змінено керівника на Веретюка, який в порушення законодавства в інтересах рейдерів в односторонньому порядку розірвав договори з приватними фермерами.

На цьому моменті в справу вступає прокуратура в особі першого заступника Генерального прокурора Мустеці та на місце відправляють «смотрящего» колишнього прокурора Руденка, якого нібито влаштовують юристом держпідприємства. Головне управління Національної поліції доручає нагляд за рейдерством слідчому Кандаурову, якого також відправлять забезпечити силову підтримку Руденку та звітувати Києву. Об’єднує Мустецю, Павлюка та Кандаурова не лише бажання легкої наживи, а й спільне рідне місто Чернівці.
Розпочинається ряд фіктивних кримінальних проваджень, єдиною метою якого є рейдерство та заволодіння урожаєм фермерів. З цією метою залучаються десятки одиниць приватних комбайнів та вантажного транспорту, з яким розраховуються за рахунок проданого за готівку вкраденого урожаю. Поліція, спецпризначенці та державна охорона залучається лише з метою захисту та прикриття рейдерів, залякування фермерів та населення.В цій та подальших серіях ми покажемо «лайфхаки» від влади, як за допомогою кримінальних проваджень та зброї можна рейдерити. Кожна серія буде відповідати лише 1 дню героїчного протистояння.

Далі буде ще більший жах, зараз покажемо Вам лише 1 день з життя фермерів, а вони так борються вже 3 місяці! Нас не залякати та не зломити зброєю, погрозами, кримінальними справами та скаргами! В нас немає іншого виходу, окрім як битися до кінця та перемогти!

Ось й прийшов кінець епохи бідності, однак тільки для влади та рейдерів!

ДОСЬЕ: Илья Павлюк: таможенная мафия «Слуги народа». ЧАСТЬ 1

Skelet.Info

Подписывайтесь на наши каналы в Telegram, Facebook, CONT, ВК и ЯндексДзен – Только досье, биографии и компроматы на украинских чиновников, бизнесменов, политиков из рубрики СКЛЕП!

Leave a Reply