Егора Соболева обвинили в подделке решения Комитета ВР?

Егор Соболев

Егор Соболев

В ситуации вокруг сбора подписей на предмет отставки генпрокурора Виталия Яремы редакция СЛЕД.net.ua обратила внимание на текст в Фейсбук известного журналиста и эксперта Владимира Бойко о деятельности Егора Соболева. Предлагаем его вниманию читателей без купюр

«Говорив з кількома депутатами в сподіванні з’ясувати причини чергової кампанії щодо відставки Яреми з поста Генпрокурора. Бо він, начебто, вже виправився, задовольнив усі вимоги Коломойського-Корбана-Філатова й ті дали вказівку облишити його в спокої.

Виявилось наступне. Ініціатором шуму на цей раз став Єгорка Соболєв, якого колеги по Комітету викрили в підробці документів – рішення Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції від 17 грудня 2014 року та протоколу цього засідання, яке, насправді, не відбувалось.

Наприкінці грудня минулого року в ЗМІ з’явились повідомлення про те, що 17 грудня 2014 року на засіданні двох комітетів Верховної Ради – з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (голова – Кожем’якін) та з питань запобігання і протидії корупції (голова – Соболєв) було прийнято спільне рішення «Про заходи, що вживаються Генеральною прокуратурою України, Міністерством внутрішніх справ України, Службою безпеки України з метою встановлення і притягнення до кримінальної відповідальності осіб, винних у вчиненні кримінальних правопорушень проти мирних громадян 21 листопада 2013 р., 1 грудня 2013 р., 18-20 лютого 2014 р., та інших злочинних дій, пов’язаних з викраденням, катуванням, побиттям учасників Революції гідності».

Треба лише уявити здивування членів Комітету, очолюваного Єгоркою, які абсолютно точно знали, що ніякого такого рішення вони ніколи не приймали. І, більш того, самого засідання 17 грудня не було. Оскільки єгорка разом з собратом по розуму Семеном Семенченком у той день на території Дніпропетровської області на гроші Коломойського трусив фури Ахметова.

Ось, будь ласка, сайт Єгоркіного Комітету, який засвідчує: засідання були 10 грудня й 24 грудня, але не 17-го. Причому – з іншим порядком денним.

https://crimecor.rada.gov.ua/komzloch/control/uk/index

Нічого крамольного в тому рішенні, звісно, не було. Це рішення – як і належить – це суцільна «вода» і «бла-бла-бла». Достатньо лише прочитати назву й стане зрозумілим рівень людей, які його готували. І, дійсно, а чому народні обранці переймаються притягненням до кримінальної відповідальності лише осіб, які викрадали, катували й били учасників акцій протесту? – Від рук міліціонерів у січні-лютому 2014 року постраждало чимало й випадкових перехожих, яких ловили на вулицях і катували в райуправліннях лише для того, щоби виконати план по затриманню. Я вже не кажу про те, що в провадженні МВС України перебуває справа щодо загибелі кількох міліціонерів, яка також не розслідується.

Але, як би там не було, Комітет Кожем’якіна 17 грудня 2014 року зібрався й рішення проголосував. А Єгоркін комітет – не збирався взагалі. І тоді Єгорка, щоби не пасти задніх, тупо підробив рішення свого Комітету – на пару з секретарем Добродомовим.

Зрозуміло, що ця обставина дуже здивувала членів Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, які були змушені звернутись (неофіційно) в Генеральну прокуратуру України та одержати там копію начебто прийнятого ними рішення з єгоркіним підписом. Але ще більш депутати здивувались, коли в Секретаріаті Комітету раптом з’явився протокол засідання від 17 грудня. І тоді депутати зрозуміли, що Єгорка – це просто талановитий аферист, якого треба гнати з посади голови Комітету.

У відповідь Єгорка Соболєв заявив, що ті, хто обурюється підробкою комітетського рішення – то є посіпаки Яреми. Після чого оголосив збір підписів за включення в порядок денний Верховної Ради питання про висловлення недовіри Генпрокурору. І тепер ті, хто вимагає звільнити єгорку з посади голови Комітету, автоматично зараховуються у вороги народу.

Що ж стосується прогнозу на предмет подальшого розвитку подій, то він полягає в наступному. Якщо навіть і знайдеться 150 підписів народних депутатів за включення в порядок денний сесії Верховної Ради постанови про висловлення недовіри Генеральному прокурору, 226 голосів на підтримку такої постанови точно не має. Тож весь шум влаштований лише з однією метою – відволікти увагу від скандалу з підробкою рішення Комітету Верховної Ради України.

На фото – перша та остання сторінки підробленого рішення Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції від 17 грудня 2014 року.

 

соболев док соболев док1

По материалам: Фейсбук Владимира Бойко

Подписывайтесь на наши каналы в Telegram, Facebook, CONT, VK и ЯндексДзен — Только досье, биографии и компромат на украинских чиновников, бизнесменов, политиков из рубрики СКЛЕП!

Добавить комментарий