Демчак реанімує компартію на Вінниччині

Демчак

Руслан Демчак

Нардеп від БПП Руслан Демчак 12 вересня, на святкуванні Дня міста Липовця, повідомив кого блок Петра Порошенка «Солідарність» буде рекомендувати на міського голову Липовця, а кого — у кандидати в депутати до облради від Липовецького району. Про це повідомляє  прес-секретар Громадянської Мережі ОПОРА у Вінницькій області Галина Сегеда.

Ними виявились  чинний міський голова Липівця Микола Майданюк та помічник самого Демчака Сергій Остапенко.   З приводу кандидата у міські голови Липовця – ним виявився старий компартійний працівник – Майданюк Микола Іванович. Він був обраний на посаду мера у 2010 році як висуванець КПУ.

Заглянувши до його біографії знайдете, що Микола Майданюк у кращих традиціях партійних працівників дослужився до високих посад починаючи із секретаря Липовецького райкому комсомолу, а згодом і завідувача ідеологічним відділом Липовецького райкому Компартії України.

Що ж тоді виходить – сам Демчак голосує за закон про заборону комуністичної ідеології та використання символіки радянського періоду, а на пост мера у своєму окрузі  представляє комуніста як члена його нової команди.

Більше того – кандидат до облради та за сумісництвом помічник Демчака теж не менш «новий» та не заплямований — Остапенко Сергій Володимирович. На сайті Липовецької райради вказано, що Остапенко — депутат райради, член партії Тігіпка «Сильна Україна», яка потім влилась у Партію регіонів.

Під час представлення кандидатів Демчак наголосив: «Дуже важливо, щоб керівники громади були люди компетентні, були люди – патріоти своєї маленької батьківщини».

Ось така нова команда у Демчака. Ось така ціна нинішнім брехливим депутатам та чиновникам. На неугодних чіпляють політичне клеймо переслідувань, а своїх відбілюють як коноплю в річці.

 

 

Элита страны

3 comments for “Демчак реанімує компартію на Вінниччині

    Добавить комментарий