Демчак проти інтересів людей!

Демчак

Руслан Демчак

2 червня депутати Верховної Ради підтримали закон про реструктуризацію валютних кредитів. На прохання та вигуки мітингуючих під стінами парламенту, за закон проголосували 229 депутатів. Заради цього закону свої голоси об’єднали і провладні, і опозиційні нардепи. Всього один депутат був проти цього закону — це Руслан Демчак з «Блоку Петра Порошенка». Не голосували Юрій Луценко, Ірина Геращенко, а син президента Олексій Порошенко був відсутній.

Активісти «Кредитного майдану» вже неодноразово мітингували, виходили на протест біля будівлі НБУ, Верховної Ради, перекривали дорогу у Києві та обласних центрах аби влада не ігнорувала інтереси народу України та почула їх думку.

Позичальники  вимагають перерахувати залишки їхніх кредитів у гривні за курсом, який був на момент складання договору про позику. Люди у відчаї, у декого не залишилось коштів на життя, на сплату комунальних послуг і їжу, а у більшості з них сім’ї, діти.

Але, схоже, таким депутатам, як Демчак – це не цікаво. І солодкі обіцянки з передвиборчої програми про будівництво морального суспільства, де громадянин стоїть в центрі державної політики, якого він почує і приєднається до команди реформаторів аби  прийняти необхідні законодавчі акти, були інструментом, аби одурманювати людей.

Оскільки Демчак і сам банкір з кримінальним минулим, тому його більше цікавлять заробітки банку, а не простих позичальників.

За інформацією Forbes, регулятор видав дозвіл на формування перехідного банку на базі Омега Банку компанії UBG, яка належить народному депутату БПП, заступнику голови комітету Ради з фінансової політики та банків Руслану Демчаку.

Декілька років тому пана Демчака підозрювали у відмиванні та переведенні в готівку грошових коштів через Ерде Банк, він навіть провів деякий час у СІЗО. Проте в Нацбанку за формальними ознаками не побачили в цьому проблеми, хоча буквально в день видання дозволу компанії UBG суттєво посилили репутаційні вимоги до потенційних власників банків та їхніх менеджерів.

У фінансовій звітності компанії UBG за останні три роки показано оборот від 0,7 до 1,4 млн грн. При цьому основна діяльність компанії, згідно з КВЕД, – охоронні послуги. Проте в НБУ не бачать у цьому жодної проблеми.

«Це нонсенс. З одного боку, вони (Нацбанк. – Forbes) намагаються всім показати, що борються з банками, які граються зі схемними операціями. З другого, особливо не ховаючись, видають дозвіл на фактично створення нових банків компаніям із сумнівною репутацією» – зауважує фінансист, який розповів Forbes про рішення НБУ. – При цьому оцініть красу гри: у банк було введено тимчасову адміністрацію, а потім надано дозвіл на створення на його базі перехідного банку. Тобто новому інвесторові запропонували вибрати з проблемного банку «найсмачніші» активи».

Зазначимо, що у групи UBG проблеми із силовими структурами виникали неодноразово. Влітку 2010 року працівники МВС винесли з офісу бізнесмена на Подолі сервери. Щоб владнати проблему, Демчакові довелося звертатися до тодішнього уряду.

Також Демчак проводив активні кампанії свого імені як представник Федерації роботодавців Києва, головою якої є Фірташ.

На основі скарг клієнтів на несвоєчасне повернення вкладів і в січні 2013 року  НБУ ввів тимчасову адміністрацію і відправив його на ліквідацію Ерде Банк (назва від імені і прізвища — RD-банк — Руслан Демчак банк). Що, як виявилося, не завадило центробанку під керівництвом Валерії Гонтаревої видати  дозвіл. Подейкують, що Демчак в долі і скуповує неплатоспроможні банки а потім виводить із них активи простих громадян, повертаючи їм всього 40% від вкладів, а зароблені гроші українців у розмірі 60% кладе собі в кишені, обкрадаючи власний народ.

«Нацбанк у даній ситуації просто закриває на це очі, − каже один із топ-менеджерів банку з іноземним капіталом, який не захотів називати себе. − У фінансових колах знають, що банк купує Демчак, він сам про це розповідає − як ходив на зустріч з Олександром Писаруком (перший заступник глави НБУ – Forbes), і в нього отримав добро на входження в «Омега Банк». За словами фінансиста, Писарук навіть нібито попереджав Демчака «не гратися з «обналом»».

Однак був змушений дати дозвіл УБГ, оскільки «в Демчака хороші покровителі».   Банкір каже, що чув про хороші стосунки Демчака з одним із наближених до президента Порошенка бізнесменів − Ігорем Кононенком. «На ринку ходять чутки, що в Нацбанк був дзвінок з Адміністрації президента від глави АП Ложкіна з проханням підтримати Демчака в конкурсі й не відмовляти йому через  репутаційні ризики. Ну, вони і взяли під козирок».

От вам і весь інтерес. Банальна власна нажива!!! Це і є відповідь на питання: чому Демчак голосував проти!!!

 

 

Элита страны

Демчак проти інтересів людей! обновлено: 6 июля, 2015 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

12 комментария к статье “Демчак проти інтересів людей!

 1. Anonimus
  06.07.2015 в 23:24

  А якщо гроші брали на лікування, операцію?? Демчак про це подумав??? Люди від добра йдуть в банк за кредитом! Як при такій інфляції і мізерних зарплатах їм платити кредити???

  • Аня
   06.07.2015 в 23:44

   А що йому думати. Демчак ж друг Льовочкіна-Фірташа шахрай ще той. Йому велике дякую від вчителів, які кінці з кінцями звести не можуть, а він ще й заборонив їм дати справедливо погасити кредити. Урод! Таких вішати треба! Нехай ще розкаже як мільйонером став — знаємо про його конвертаційні центри і махінації із землею

 2. Анд. Мих
  07.07.2015 в 01:47

  маріонетка пп.

 3. Владимир
  07.07.2015 в 04:37

  Мне стыдно, что этот Демчак позорит Винницкую область!!!!

 4. Іринка
  07.07.2015 в 13:05

  Це людина, яка взагалі ніколи ні про кого не думає окрім себе.

 5. Арсеній
  07.07.2015 в 15:07

  Через таких уродів у нас в країні війна і злидні. Набивати собі кармани — це нормально, а допомагати людям це популізм.

 6. Оксана
  07.07.2015 в 20:04

  Якщо раніше казали, що депутати голосують, як скаже партія, то як зрозуміти один голос Демчака проти усього блоку? Він же пройшов під іменем Порошенка до ВР, то де партійна дисципліна?

 7. Аліна
  07.07.2015 в 20:20

  Просто Демчак — це людина, яку не цікавлять нічиї інтереси, крім власних шкурних.

 8. vola
  08.07.2015 в 12:01

  А Демчак не думає про людей. Йому цікаві виключно власні статки та особисте життя на землі. Він самий ганебний депутат. Шкода, що у провладній партії такі ідіоти.

 9. Каріна
  08.07.2015 в 14:26

  От і понавибирали собі депутатів вони тільки те роблять, що гребуть повні кишені, а простий народ вимушений страдати, що його обдирають до копійки.

 10. Міла
  11.07.2015 в 18:07

  Ну, Демчак, до бізнес-інтересів якого входить і банківська сфера, уміє професійно обдирати людей. Тому нічого дивного…

 11. Максим
  13.07.2015 в 11:52

  Кожен збагачується як може і на цих бідних людей навіть не думає звертати увагу.

Добавить комментарий